edek Napisano 16 Września 2019 Napisano 16 Września 2019 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:15.09.19R Nick oskarżającego:edek Nick oskarżonego: Kristoferus Powód napisania skargi: Zostałem oscamowany na 16,4k Dowody w postaci logów lub screenshotów: Mam logi Edytowane 16 Września 2019 przez edek Znalazłem logi
miniu Napisano 19 Września 2019 Napisano 19 Września 2019 W jaki sposób zostałeś oszukany? Jedyne co tu widać to przekazanie gotówki, opisz dokładniej sytuację.
edek Napisano 20 Września 2019 Autor Napisano 20 Września 2019 Witam mam śwaiadków zostałem oszukany w sposób jakby to powiedzieć chciał rozmnożyć mi gotówke bo powiedział że są jakieś bugi na serwie mogę wbić na serwer ze świadkami i porozmawiać o tym zdarzeniu a moimi śwadkami są BetonowyAsfalt oraz Bercik2
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2019 Developer/owner Napisano 20 Września 2019 Czyli mówiąc w skrócie chciałeś nas oszukać i wykorzystać bugi (co jest łamaniem regulaminu), a gdy się nie udało piszesz skargę, że zostałeś oszukany?...
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2019 Developer/owner Napisano 20 Września 2019 @Kristoferus czekamy na twoją wersję
Kristoferus Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 witam serdecznie dostałem od tego gracza pieniądze na start powiedział mi ze jak zarobie to mu oddam a ja ze ok nic o zadnym blug nie wiem pozdrawiam
Kristoferus Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 aa tez mam na to świadku rozmawialiśmy przez mikrofon
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2019 Developer/owner Napisano 20 Września 2019 W takim razie zapraszamy do dyskusji @BetonowyAsfalt i @Bercik2.@Kristoferus jakich masz świadków?
KapitanDuch Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 Byłem świadkiem tej sytuacji jak dawał mu te pieniądze . Pan ... Edek pożyczył mu pieniadzę a ten miał mu pózniej oddać wiecej pieniedzy . Ale również zauważyłem że są osoby które naciagają na giełdzie na pieniadze wmawiaja innym nowym graczom nieprawde że mają kupić auto a potem wychodzą na bezmyslne osoby
Kristoferus Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 Rozgrywka 1. Zakaz utrudniania gry innym graczom. (BetonowyAsfalt) ten gracz wiele razy utrudniał moja gre 6. Zakaz rozdawania majątku. (edek) ten gracz rozdaje swoje pieniądze a jest zakaz ! Komunikacja 1. Zakaz obrażania innych graczy. . (edek) ten gracz wiele razy mnie obrazal przy swiadkach Handel 3. Handel przeprowadza się na własną odpowiedzialność, jednakże oszustwa poparte dowodami będą surowo karane. tu się podpisuje ze handlowałem z tym graczem ale nie zabrałem mu bo jak bym to zrobił jak on sam akceptuje datek który mi pożyczył he śmieszne jest to w ogolę chłopak pożycza pieniądze a później pisze na forum RAPORT ze go ktoś okradł i mam za to dostać bana słowo przeciw słowo możne ja będę pisać ze drogo kopiłem samochód
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2019 Developer/owner Napisano 20 Września 2019 @KapitanDuch wyjaśnisz mi w jaki sposób mogłeś być świadkiem tej rozmowy jak w tym czasie pracowałeś na konwojencie? Kłamstwo w takich tematach jest tak samo karane jak same oszustwo...
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2019 Developer/owner Napisano 20 Września 2019 @Kristoferus skarga jest odnośnie oszustwa, nie poruszaj tu innych tematów bo zupełnie nic to nie zmienia... Wręcz przeciwnie, działa na twoją niekorzyść, wygląda na "typowe cwaniactwo"...
Kristoferus Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 6 minut temu, Proklin napisał: @Kristoferus skarga jest odnośnie oszustwa, nie poruszaj tu innych tematów bo zupełnie nic to nie zmienia... Wręcz przeciwnie, działa na twoją niekorzyść, wygląda na "typowe cwaniactwo"... jakie w tym cwaniactwo mógł nie pożyczać mi pieniędzy nie było by problemu a teraz mam dostać bana za coś czego nie zrobiłem ...
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2019 Developer/owner Napisano 20 Września 2019 jeśli dostaniesz bana to za coś co zrobiłeś... Czekamy na wypowiedzi @BetonowyAsfalt i/lub @Bercik2
Kristoferus Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 a i jeszcze 4 i 5 z handlu Zakaz wyłudzania pieniędzy poprzez pożyczki lub raty. Administracja nie zwraca dóbr utraconych w wyniku oszustwa. pozdrawiam raz jeszcze
Kristoferus Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 (edytowane) oky ja mam jeszcze świadków ktorzy byli na Gielądziew w tym czasie Liptonek252 und4madex Edytowane 20 Września 2019 przez Kristoferus
Kristoferus Napisano 20 Września 2019 Napisano 20 Września 2019 5 minut temu, Proklin napisał: jeśli dostaniesz bana to za coś co zrobiłeś... Czekamy na wypowiedzi @BetonowyAsfalt i/lub @Bercik2 rozumiem czyli nie muszę się bać o bana jak nic nie zrobiłem ale mogę dostać bana jak ktoś jeszcze coś będzie gadał tak na ten temat czyli jaki z tego wnioski ?
Developer/owner proklin Napisano 20 Września 2019 Developer/owner Napisano 20 Września 2019 Dotarły do mnie dodatkowe dowody, które jasno pokazują, że jesteś winny. Gracz @Kristoferus został zbanowany na 2 lata za oszustwa finansowe. 2
Rekomendowane odpowiedzi