Skocz do zawartości

Skarga na Bolo95


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Tak bardzo celowy taran.

Koleszko kręcisz się specjalnie na wjeździe i nie jednemu pod koła się wpychasz to sorry bardzo ale takim klipem to sobie możesz :) 

Tyle z mojej strony 

Pozdrawiam 

  • Like 2
  • Thanks 1
Napisano

Wjechales we mnie i nagle się cofnoles to wcale nie Było celowe

Napisano

MrDrees znowu szukasz dziury w całym cały czas coś Ci nie pasuje zrób sobie przerwę.Niedługo będziesz pisał skargę że ktoś na ciebie krzywo spojrzał.Kręcisz sie na mechaniku wskakując ludziom pod auta wyzywając bądź grożąc napotkanym osobą że dostaną bana.Byłem wtedy na mechaniku i twoje kręcenie  się przed wjazdem na stanowiska była nie potrzebna i jeszcze burdę robisz o takie rzeczy.

  • Like 2
  • Developer/owner
Napisano

Film ukazujący dwie sekundy nie jest wystarczającym dowodem, nie wiemy jak wyglądała cała sytuacja.

Cała skarga jest też o wyjątkowo błahą sprawę, odrzucam i zamykam.

  • Like 3
  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...