MrDress2 Napisano 18 Sierpnia 2019 Napisano 18 Sierpnia 2019 (edytowane) Nick osoby nakładającej kare: Velty. Powód nałożenia kary: odwalanie,przeszkadzanie innym graczą w rozgrywce,obrażanie Krótki opis sytuacji: Byłem na tunerze i była sprawa wyjaśniona. Powiedziałem do użytkownika @SzyszkaGamesPlay sysunia tyle z obrazania. Jezeli chodzi o przeszkadzanie powiedziałem dla żartu ze nie polecam @Matrix436 tunera. A jezeli chodzi o odwalanie to ztaranowałem 1 goscia jest film w skardze na mnie i nic więciej. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Spytałem pewnego użytkownika i powiedział niedosc ze pan @VeltY. przesadza i on tez dostał bana za nic takze pozdrawiam. Edytowane 18 Sierpnia 2019 przez MrDress2 1
VeltY. Napisano 18 Sierpnia 2019 Napisano 18 Sierpnia 2019 Bardzo płytko to ująłeś. Nie zbanowałem cię tylko za tą sytuację. Odkąd wróciłem cię obserwuję bo codziennie jest na ciebie kilka raportów. Ta sytuacja tylko przypieczętowała moją decyzje. Apelację odrzucam. 2 1
Rekomendowane odpowiedzi