Skocz do zawartości

Skarga na s4_b5


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 23.07.2019 

Nick oskarżającego:  @MrThePat

Nick oskarżonego: @s4_b5

Powód napisania skargi: Niespłata rat, umówiliśmy się 23.07.2019 na spłate 40k w ciągu 7 dni, a kolega tego nie wykonał. Od 3 dni niby nie może mógł wejść, ale na cska to już mógł, smiech na sali.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: Wszystko miałem na tel, ale po czasie 7dniach mi to znikło, ale powinno gdzieś być do znalezienia.  

uU7M3U2.png

Edytowane przez MrThePat
Napisano (edytowane)

3 dni nie mogłem wbic NA SERWER, nic ci do tego w co grałem, podczas gdy nie mogłem wbić na five life

Bede miał kwit to odpisze handlarzyku 😘

Edytowane przez s4_b5
Napisano

Jak się coś obiecuje to należy się z tego wywiązać ;)

Twoje "nie mogłem wbić" jest niezbyt uczciwe, jak rage nie miał żadnych problemów ani serwer, a ty w tym czasie grałeś i tak w csa cały czas. Cóż czekamy na wypowiedz @

Napisano

Do zamknięcia, należność została oddana.

  • Developer/owner
Napisano

W takim razie zamykam.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...