MrDress2 Napisano 18 Lipca 2019 Napisano 18 Lipca 2019 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 18.07.2019 godzina od 11.20-11.28 Nick oskarżającego: MrDress2 Nick oskarżonego: Rambuś Powód napisania skargi: Ciągły taran, taranuje mnie i @Matrix436 Dowody w postaci logów lub screenshotów: Posiadam 3 nagrania z tego zdarzenia. Prosił bym o wymierzenie odpowiedniej kary Przepraszam za jakość filmów lecz są one nagrywane telefonem gdyż nie miałem czasu na włączenie programu do nagrywania. Pozdrawiam uś.mp4 ra.mp4 mb.mp4 Edytowane 18 Lipca 2019 przez MrDress2 dodanie dowodów 1
Rambuś Napisano 18 Lipca 2019 Napisano 18 Lipca 2019 A posiadasz nagranie jak wyzywałeś tekstami idź się do mamusi popłacz albo jak blokowałeś mecha ?
Rambuś Napisano 18 Lipca 2019 Napisano 18 Lipca 2019 A dodając jeszcze Matrix sam ciebie zaczął taranować
MrDress2 Napisano 18 Lipca 2019 Autor Napisano 18 Lipca 2019 (edytowane) blokowałem mecha ponieważ zaczołęs mnie gonic i zaciągnołem ręczny A pozatym przed minutką mnie staranowałes tak ze wylądowałem na dachu. A po 2 nie jest to mozliwe by tam wskoczyc samemu Edytowane 18 Lipca 2019 przez MrDress2
Rambuś Napisano 18 Lipca 2019 Napisano 18 Lipca 2019 Szkoda że dźwięku nie ma i nie ma tego jak ci hajs dawałem na naprawe
Dejwff Napisano 18 Lipca 2019 Napisano 18 Lipca 2019 Ten telofon to na przecenie w biedronce znaleziony? 😕 1
MrDress2 Napisano 18 Lipca 2019 Autor Napisano 18 Lipca 2019 11 godzin temu, Dejwff napisał: Ten telofon to na przecenie w biedronce znaleziony? 😕 Mnie to nie interesuje gdzie ty telefon kupowałem ja się cieszę z tego co mam z że ty musisz mieć najleprze telefony to mnie to nie interesuje (Mam tel za ponad 2 k) 2
Rambuś Napisano 19 Lipca 2019 Napisano 19 Lipca 2019 (edytowane) Fajnie na kompie nie umiesz nagrywać tylko telefonem i jeszcze urywki gdzie ty nic nie robiłeś a jak blokowałeś mecha wyzywałeś to tego nie nagrałeś Edytowane 19 Lipca 2019 przez Rambuś
CyganK Napisano 21 Lipca 2019 Napisano 21 Lipca 2019 Ale to chyba jest skarga na gracza a nie mówienie kto ma droższy telefon
Developer/owner proklin Napisano 22 Lipca 2019 Developer/owner Napisano 22 Lipca 2019 Gracz @Rambuś stracił uprawnienia kategorii B na 7 dni (w tym 5 za arogancję i cwaniactwo). Zamykam. Aktualizacja: po przejrzeniu listy kar gracza został on zbanowany na tydzień, może to pozwoli mu przemyśleć swoje zachowanie. 2 1
Rekomendowane odpowiedzi