Skocz do zawartości

Skarga na burzek


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: Dziś ok.01:05

Nick oskarżającego: @MrThePat

Nick oskarżonego: @burzek

Powód napisania skargi: Celowy taran, nawet nie potrafi oddać za szkody, które wyrządził i jeszcze wyśmiewa. ;) Specjalnie zjechałem.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

unknown.png

 

Edytowane przez MrThePat
  • Like 1
Napisano

Proponowałem naprawę za Free. Jednak nie otrzymałem żadnego odzewu.

Napisano
2 minuty temu, burzek napisał:

Proponowałem naprawę za Free. Jednak nie otrzymałem żadnego odzewu.

Już widzę, byłem zw. Szkoda, że dopiero teraz się namyśliłeś, jak skarge napisałem. ;/

  • Developer/owner
Napisano

@burzek @MrThePat czy sprawa została rozwiązana polubownie?

Napisano

No naprawił mi auto to nie mogę chyba się czepiać już.

  • Developer/owner
Napisano

W takim razie zamykam temat.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...