MrThePat Napisano 14 Lipca 2019 Napisano 14 Lipca 2019 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: Dziś ok.01:05 Nick oskarżającego: @MrThePat Nick oskarżonego: @burzek Powód napisania skargi: Celowy taran, nawet nie potrafi oddać za szkody, które wyrządził i jeszcze wyśmiewa. Specjalnie zjechałem. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 14 Lipca 2019 przez MrThePat 1
burzek Napisano 14 Lipca 2019 Napisano 14 Lipca 2019 Proponowałem naprawę za Free. Jednak nie otrzymałem żadnego odzewu.
MrThePat Napisano 14 Lipca 2019 Autor Napisano 14 Lipca 2019 2 minuty temu, burzek napisał: Proponowałem naprawę za Free. Jednak nie otrzymałem żadnego odzewu. Już widzę, byłem zw. Szkoda, że dopiero teraz się namyśliłeś, jak skarge napisałem. ;/
Developer/owner proklin Napisano 22 Lipca 2019 Developer/owner Napisano 22 Lipca 2019 @burzek @MrThePat czy sprawa została rozwiązana polubownie?
MrThePat Napisano 22 Lipca 2019 Autor Napisano 22 Lipca 2019 No naprawił mi auto to nie mogę chyba się czepiać już.
Developer/owner proklin Napisano 22 Lipca 2019 Developer/owner Napisano 22 Lipca 2019 W takim razie zamykam temat.
Rekomendowane odpowiedzi