Agent007 Napisano 6 Maja Napisano 6 Maja ☀️ Przedsmak Wakacji ☀️ Słońce nad Los Santos zaczyna grzać coraz mocniej, a termometry w Paleto Bay w końcu przestały pokazywać wartości ujemne. Zanim na dobre rozleniwimy się na leżakach, mamy dla Was wyzwanie, które sprawdzi Wasze oko do detali i artystyczną duszę. Czas na Waszą kreatywność Krótkie spodenki, okulary przeciwsłoneczne i to specyficzne lenistwo, które dopada każdego, gdy temperatura za oknem zaczyna przekraczać 25 stopni. Najpierw obiecujesz sobie formę do lata i poranny jogging po ulicach w Los Santos, a ostatecznie kończysz z potrójnym burgerem i mrożoną kawą na leżaku przy molo Del Perro. Znajome, prawda? Konkurs - „Przedsmak wakacji” Ogłaszamy konkurs fotograficzny pod tytułem „Przedsmak wakacji”. Najlepsze pomysły nagrodzimy w postaci Waszego kieszonkowego, które z pewnością wyparowało z portfela wraz z zakupem pierwszych lodów na molo i zimnych napojów. Ocenie podlegać będą między innymi: • Kreatywność • Opis • Liczba reakcji pod odpowiedzią**Weazel News zastrzega sobie prawo do indywidualnego podliczenia reakcji w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Pamiętaj: W jednej odpowiedzi umieść TYLKO jeden zrzut. Limit wynosi jeden zrzut na gracza. Nagrody: 🥇I Miejsce: 15.000$🥈II Miejsce: 10.000$🥉III Miejsce: 5.000$ oraz dodanie zwycięskich fotek do panelu logowania. 😉 Czas na zgłoszenia upływa 16.05.2026, gdy na zegarze będzie widniała 23:59. Czekamy na Wasze najbardziej słoneczne i kreatywne ujęcia. Powodzenia! 12 Cytuj
erazerek Napisano 7 Maja Napisano 7 Maja (edytowane) Większość życia spędziłem w blasku kogutów i przy dźwięku policyjnej radiostacji. Ale kiedy słońce zaczyna tak przypadać nad Del Perro, nawet stary wyga z LSPD wie, że czas wrzucić luz. Moim „przedsmakiem wakacji” nie są egzotyczne wyspy, a ta stara bestia, zapach benzyny i świadomość, że jedyny mandat, jaki dziś zobaczę, to ten, który sam mógłbym sobie wypisać za niepoprawne parkowanie na tym widoku. Renta skromna, ale widoki wciąż darmowe. Edytowane 7 Maja przez erazerek 5 Cytuj
Ceglasty Napisano 7 Maja Napisano 7 Maja Słońce przypieka, klima dalej nie nabita. Wieczorem Redwood odpalony od ogniska przy namiotach, a w powietrzu czuć tylko zapach benzyny i dwie stukonne maszyny. Robota dalej ta sama, wypłata jak co roku - lipna. Nowe felgi na sezon bo auto jak kobieta dwa razy tej samej sukienki nie ubierze. Wypad ze znajomymi, kiełbasa z ogniska, czego chcieć więcej. Tak smakuje lato na pełnej k*rwie. 5 Cytuj
XeoNer Napisano 7 Maja Napisano 7 Maja (edytowane) Nocne światła Vinewood, spokojna jazda bez celu i ten moment, kiedy jedynym problemem jest wybór następnej trasy. Los Santos potrafi mieć lepszy wakacyjny klimat niż niejeden wyjazd 🌃🚗 Edytowane 7 Maja przez XeoNer 2 Cytuj
kowalski1234 Napisano 9 Maja Napisano 9 Maja (edytowane) Wieczorne spotkania autkami i jeżdżenie sobie po los santos🤑🏎️ Edytowane 9 Maja przez kowalski1234 8 Cytuj
Radecky Napisano 9 Maja Napisano 9 Maja Ciepły, różowy zachód słońca odbija się w mokrym asfalcie, a samotne auto czeka na pierwszy letni wyjazd. Industrialny port w tle kontrastuje z atmosferą wolności i spokoju – to chwila ciszy tuż przed drogą w nieznane. Co dla mnie oznacza Przedsmak Wakacji? To moment, gdy silnik już mruczy, a lato zaczyna się na horyzoncie. 3 Cytuj
Bartoszz Napisano 10 Maja Napisano 10 Maja Ziomek poczuj te zdjęcie... Ciepły letnie wieczór, niebo pełne gwiazd, puste ulice i mruczący wankel. Miasto dawno poszło spać, a ty je oglądasz w spowolnieniu tocząc się na dwójce (trójka nie wchodzi) po pustych ulicach San Fierro. Jesteś tylko ty, auto i radio K69. Ehh to były wakacje 😪Nigdzie nie było wzmianki, że foty muszą być z GTA 5 3 Cytuj
Vinilo Napisano 11 Maja Napisano 11 Maja Gdzieś pośrodku pustyni stoi mały obóz ludzi, którzy uciekli od codzienności. Wieczór o zapachu dymu, spędzony w ciszy, ale z planami, które pewnie nigdy nie zostaną zrealizowane. Właśnie dlatego ten moment jest idealny. 4 Cytuj
pasniak011 Napisano 12 Maja Napisano 12 Maja (edytowane) Zachód słońca maluje niebo w ciepłe odcienie różu, zapowiadając nadchodzące dni pełne relaksu i radości. Piękne auto symbolizuje gotowość do odkrywania nowych miejsc, czerpania nowych chwil ze znajomymi na wypadach po Los Santos. To prawdziwy przedsmak wakacji, który rozbudza wyobraźnie i budzi tęsknotę za beztroskimi dniami. Edytowane 12 Maja przez pasniak011 4 Cytuj
Agent007 Napisano 16 Maja Autor Napisano 16 Maja Czas upłynął! Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia! Redakcja po podsumowaniu ogłosi wyniki konkursu w odpowiedzi niżej 🙂 Cytuj
Agent007 Napisano 18 Maja Autor Napisano 18 Maja Wyniki Konkursu Fotograficznego „Przedsmak Wakacji” Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń wyłoniliśmy zwycięzców, a oto oni:🥇@kowalski1234 🥇15.000$🥈@erazerek & @Ceglasty🥈10.000$🥉@Vinilo & @pasniak011🥉5.000$Gratulujemy zwycięzcom! Łapcie mnie na serwerze w celu odebrania nagrody. 1 2 Cytuj
Bartoszz Napisano 18 Maja Napisano 18 Maja czyli wystarczyło zmotywować kolegów z organizacji Następnym razem tak zrobię 3 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi