Matixo_69 Napisano 6 Maja Napisano 6 Maja (edytowane) Nick: matixo_69 Nick osoby nakładającej kare: Beezy Powód nałożenia kary: trolowanie gry innym graczom (mniej więcej) Krótki opis sytuacji: Wchodziłem sobie od czasu do czasu na grę i odwalałem chciałem trochę rozrywki i zostałem zbanowany chciałem się odwołać ponieważ chce poprawić zachowanie i złożyć podanie do LSPD a że zostały 2 dni to nie mam za dużo czasu. Proszę rozpatrzeć to z powagą sytuacji. Z mojej strony to wszystko. Dowody: Chciałem złożyć podanie do LSPD ale potrzebuje info z kafejki. Cos od siebie: Wszystko napisałem wyżej więc tylko chce żeby zostało to w miarę szybko rozpatrzone. Edytowane 6 Maja przez Matixo_69 1
Administrator Beezy Napisano 18 Maja Administrator Napisano 18 Maja Odbanowany, jednak dalsze odwalanie skończy się banem permanentnym.
Rekomendowane odpowiedzi