swerkoo_ Napisano 3 Maja Napisano 3 Maja (edytowane) Nick: Sowka Nick osoby nakładającej kare: Stasiowee Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: zdenerwowalem sie i powiedzialem za duzo Dowody: Coś od siebie: Przepraszam za moje zachowanie już nie będę tak robił chce teraz zacząć nowe życie, bo z kumplem zacząłem grać i chcemy trochę pofarmic kaski pozdrawiam z rodzinką wysyłam całuski. Edytowane 4 Maja przez swerkoo_
Junior Administrator Stasiowee Napisano 18 Maja Junior Administrator Napisano 18 Maja Połowa kary minęła, ban zdjęty - nie zmarnuj tej szansy.
Rekomendowane odpowiedzi