Junior Administrator Stasiowee Napisano 10 Marca Junior Administrator Napisano 10 Marca Witajcie! Przedstawiamy Wam, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie dwa dni podczas przerwy w tworzeniu większej aktualizacji. Współlokator w nieruchomości Od teraz posiadacz nieruchomości ma możliwość dodania innego gracza jako lokatora. Zyskuje on możliwość opłacania czynszu, wchodzenia do środka mimo zamkniętych drzwi, parkowania pojazdów w garażu, a także punkt spawnu. Aby dodać lokatora musi on znajdować się 30 m od drzwi. Lokator może w dowolnym momencie samodzielnie opuścić nieruchomość. Nieruchomość dla dodatkowego lokatora wyświetla się na mapie na żółto (), a także jego nick jest dopisywany przy drzwiach. Dodatkowy lokator może mieć dostęp do mebli (ich stawiania, podnoszenia i używania), jeśli opcja ta zostanie zaznaczona w trakcie dodawania go do nieruchomości. Do kufrów nie może wkładać ani wyjmować przedmiotów typu FLC oraz FLCard. Screen podglądowy - panel nieruchomości (perspektywa posiadacza nieruchomości) Screen podglądowy - panel nieruchomości (perspektywa dodatkowego lokatora) Screen podglądowy - label nieruchomości Udostępnianie bagażników Od teraz za pomocą kluczy możemy również udostępnić bagażnik. Aby go udostępnić, musimy zaznaczyć tę opcję podczas przekazywania klucza. Dodatkowo interfejs graficzny kluczy został odświeżony. Pozostałe zmiany komunikat o nieopłaconych mandatach pokazuje się teraz na czacie spawner pojazdów publiczny na Sandy Shores został obrócony dodano brakującą białą perłę w podglądzie tuningu naprawiono system wypłat we frakcjach naprawiono przerzucanie przedmiotu do istniejącego stacka w depozycie, bagażniku itd. naprawiono znikanie kłódki przy przedmiotach, gdy były przerzucane z bagażnika do ekwipunku 9 2 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.