Skocz do zawartości

Apelacja od kary


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
 

Nick: wiczka

Nick osoby nakładającej kare: nie wiem

Powód nałożenia kary: przyjmowanie majątku

Krótki opis sytuacji: Byłam na mirror przy przecho, jeździł jakiś ktoś i dawał oferty handlu, niestety przyjęłam ofertę nie wiedząc o konsekwencjach 

Dowody: nie posiadam

Coś od siebie: Jestem tu nowa, bardzo dobrze mi się gra i nie chciała bym kończyć przygody z tym serwerem. Proszę o danie mi szansy. wszystko co dostałam mogę oddać na rzecz serwera... Nie musze mówić że taka sytuacja się już nie powtórzy bo człowiek uczy się na błędach... właśnie takich jak ten 😕 

  • Jestem za 1
  • Administrator
Napisano

Możemy dać Ci drugą szansę jedynie po spełnieniu poniższych warunków:

  • wipe konta (pozostaje tylko FLC)
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne 10k na magazynierze przez miesiąc

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

  • Administrator
Napisano

Brak chęci zaakceptowania warunków odbanowania, zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...