Wiczka Napisano 19 Lutego Napisano 19 Lutego Nick: wiczka Nick osoby nakładającej kare: nie wiem Powód nałożenia kary: przyjmowanie majątku Krótki opis sytuacji: Byłam na mirror przy przecho, jeździł jakiś ktoś i dawał oferty handlu, niestety przyjęłam ofertę nie wiedząc o konsekwencjach Dowody: nie posiadam Coś od siebie: Jestem tu nowa, bardzo dobrze mi się gra i nie chciała bym kończyć przygody z tym serwerem. Proszę o danie mi szansy. wszystko co dostałam mogę oddać na rzecz serwera... Nie musze mówić że taka sytuacja się już nie powtórzy bo człowiek uczy się na błędach... właśnie takich jak ten 😕 1
Administrator Beezy Napisano 19 Lutego Administrator Napisano 19 Lutego Możemy dać Ci drugą szansę jedynie po spełnieniu poniższych warunków: wipe konta (pozostaje tylko FLC) status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na miesiąc prace społeczne 10k na magazynierze przez miesiąc System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Administrator Beezy Napisano 26 Lutego Administrator Napisano 26 Lutego Brak chęci zaakceptowania warunków odbanowania, zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi