HuanPablito Napisano 18 Lutego Napisano 18 Lutego Nick: HuanPablito Nick osoby nakładającej kare: Niestety nie mam pojęcia Powód nałożenia kary: wstawianie beznadziejnych memów w celu obrazy. Krótki opis sytuacji: Po otrzymaniu bana niestety uległem swojej złości i poddałem się emocjom. Dowody: - Coś od siebie: chciałbym apelować o Unbana na discordzie ze względu na to, że minęło juz 1.5 roku od nadania kary, status oszust zniknął, prace zostały odrobione a przez rok pokazałem, że zmieniłem się nie dostajać ani jednej kary. 🥹 liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji 2
Administrator Beezy Napisano 19 Lutego Administrator Napisano 19 Lutego Po konsultacji w gronie całej administracji zdecydowaliśmy się dać Ci ostatnią szansę. Otrzymujesz UB na Discordzie, ale pilnuj się, bo kolejnej nie będzie. 1
Rekomendowane odpowiedzi