Skocz do zawartości

Guttural ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Guttural

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Awatar

Krótki opis sytuacji: Dostałem kicka za awatar.Wszedłem na forum po czym zmieniłem awatar.Wszedłem ponownie na serwer,lecz od razu dostałem bana na miesiąc (no chyba że zwierząt też nie można mieć).

Dowody: 

555295888_Beztytuu.png.0873610080fd26b842f850d0935ef39f.png Data zmiany: 9.07.2019r. Godzina: 20:07/20:08

Coś od siebie:  Nie wiem komu przeszkadzał mój awatar,ale sorewicz :)

Edytowane przez Guttural
  • Like 1
  • Sad 1
  • Developer/owner
Napisano

Dostałeś jasne ostrzeżenie, że jak wrócisz z tym avatarem to dostaniesz bana. Wszedłeś, wyświetlił się dokładnie ten sam obraz więc po prostu dotrzymałem słowa.

Ktoś stwierdził, że nie miałeś avatara wgl. (pewnie się jeszcze pobierał), jednak nie tylko u mnie została stara grafika jak widać.

image.png.596f7309d9b1620f3eecd65937de3053.png

 

Odnośnie nie przeszkadzania to przypominam, że obowiązują tu pewne zasady. Łamiąc regulamin serwera sam zapewniasz sobie karę.

Polecam dobrze zapoznać się z regulaminami.

Napisano (edytowane)

Szkoda że nie sprawdziłeś na forum skoro jakieś osoby pisały że mam pusty awatar.

Zresztą po zmianie awatara nie ma nic napisane że muszę odczekać żeby się zastosował.

 

Edytowane przez Guttural
  • Developer/owner
Napisano

Wiadomości o pustym avatarze były napisane już po nałożeniu bana. Nawet jakbym sprawdził forum to nadal przy Twoim nicku na serwerze widniał avatar niezgodny z zasadami. W ostrzeżeniu, które ode mnie dostałeś warunkiem nie była zmiana tylko zakaz powrotu z taką grafiką.

Równie dobrze mogłeś zostać zbanowany bez szansy na poprawę (w formie ostrzeżenia, kicka), wytykanie tutaj kwestii, że gdzieś nie ma info że operacja coś trwa jest wg. mnie delikatnie nie na miejscu, nie sądzisz?

Napisano (edytowane)
12 minut temu, Proklin napisał:

Nawet jakbym sprawdził forum to nadal przy Twoim nicku na serwerze widniał avatar niezgodny z zasadami.

Tylko fajnie że na "Kanale Aktywności" widnieje że awatar został zmieniony? 

 

Spoko poczekam.

 

P.S Można zamknąć.

Edytowane przez Guttural
  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...