MrCookie Napisano 15 Lutego Napisano 15 Lutego Data i godzina zdarzenia: 15.02.2026 17:10 Nick oskarżającego: @MrCookie Nick oskarżonego: @Magic-K Powód napisania skargi: VDM Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://medal.tv/pl/games/gta-v/clips/m7MqONU6ppVI3Yjpl?invite=cr-MSwzTzIsMzUzOTgwMTE0&v=0 1 1
Magic-K Napisano 15 Lutego Napisano 15 Lutego Oczywista prowokacja ze strony tej osoby, wjezdzałem w niego i specjalnie wysiadł z auta tylko dla wstawienia tej skargi. 3
MrCookie Napisano 15 Lutego Autor Napisano 15 Lutego Wysiadłem z tego auta, ponieważ pomimo zaciągniętego ręcznego, niszczyłeś mi karo i silnik ( widać nawet na nagraniu, że się zaświeciło na żółto ), dodatkowo stałem w Green Zone, więc chyba mogę sobie pochodzić?
Rekomendowane odpowiedzi