Skocz do zawartości

Skarga na Magic-K


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Oczywista prowokacja ze strony tej osoby, wjezdzałem w niego i specjalnie wysiadł z auta tylko dla wstawienia tej skargi.  

  • Haha 3
Napisano

Wysiadłem z tego auta, ponieważ pomimo zaciągniętego ręcznego, niszczyłeś mi karo i silnik ( widać nawet na nagraniu, że się zaświeciło na żółto ), dodatkowo stałem w Green Zone, więc chyba mogę sobie pochodzić? 

 

  • Guziol542 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...