XeoNer Napisano 15 Lutego Napisano 15 Lutego (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 15.02.2026 ~12:45 Nick oskarżającego: XeoNer Nick oskarżonego: kwiaciejuwa Powód napisania skargi: Bagowanie DM na wyspie, jest nieśmiertelna. ( nie wyświetla się nawet na czerwono, że zadaje jej obrażenia ) Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 15 Lutego przez XeoNer
kwiaciejuwa Napisano 15 Lutego Napisano 15 Lutego (edytowane) Odnosząc się do skargi, twojej jak i @kamcio (jest to jedna i ta sama sytuacja). Nie wiedziałam że miałam zbugowany dm. To moja pierwsza taka sytuacja, odrazu po tym jak się zorientowałam zgłosiłam to poprzez /report. Przybył do mnie @banditt, który poinstruował co zrobić w takiej sytuacji. Pozdrawiam. Edytowane 15 Lutego przez kwiaciejuwa
XeoNer Napisano 15 Lutego Autor Napisano 15 Lutego Jak widać na skardze Lanka 5 minut wcześniej do Ciebie strzelaliśmy i nic sobie z tego nie zrobiłaś ( mogłaś zrobić chociaż rc ), po 5 minutach gdy przyjechaliśmy drugi raz zbierałaś sobie grzyby nawet jak strzelaliśmy do Ciebie 1
banditt Napisano 15 Lutego Napisano 15 Lutego Cześć, zostałem wspomniany, więc za zgodą administratorki rozpatrującej skargę, wypowiem się. Przyjąłem self-report o treści informującej o zbugowanym trybie DM i prośbą o pomoc. Po teleportowaniu do gracza na Cayo sprawdziłem, czy rzeczywiście nie otrzymuje obrażeń od postrzału. Zaleciłem reconnect i wybranie ostatniej pozycji. Po powrocie gracza na serwer, ponownie zrobiłem test i gracz normalnie otrzymywał obrażenia. Za nadużycie uznałbym sytuację, w której gracz wiedząc o zbugowanym trybie DM, strzela do innych i wykorzystuje to na swoją korzyść. Self-report z pytaniem jak to naprawić, w mojej opinii pokazuje, że to nie było celowe.
Queen Napisano 15 Lutego Napisano 15 Lutego 1 minutę temu, banditt napisał: Cześć, zostałem wspomniany, więc za zgodą administratorki rozpatrującej skargę, wypowiem się. Przyjąłem self-report o treści informującej o zbugowanym trybie DM i prośbą o pomoc. Po teleportowaniu do gracza na Cayo sprawdziłem, czy rzeczywiście nie otrzymuje obrażeń od postrzału. Zaleciłem reconnect i wybranie ostatniej pozycji. Po powrocie gracza na serwer, ponownie zrobiłem test i gracz normalnie otrzymywał obrażenia. Za nadużycie uznałbym sytuację, w której gracz wiedząc o zbugowanym trybie DM, strzela do innych i wykorzystuje to na swoją korzyść. Self-report z pytaniem jak to naprawić, w mojej opinii pokazuje, że to nie było celowe. dodam tylko od siebie ze koleżanka napisała raporta o 12:47 czyli 2 minuty później od nagrania wiec twoje 5 min @XeoNer troszeczkę przesadzone także skargę odrzucam.
Rekomendowane odpowiedzi