Skocz do zawartości

Skarga na sokratis


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam nie wiem czy puzon (nie chodzi o instrument) dałby rade wrzucic nagranie z glosem bo widac w lewym dolnym rogu ze uzywam voicea, a pozostali gracze ktorzy sa na nagraniu moga potwierdzic, ze przeprosilem go za to niestety, ale ten wybryk FSO nie hamuje ani nie skreca za dobrze  :// jednak na forum tunerskim mieli racje, ze turbo do poloneza to nie najlepszy pomysl ;pp pozdrawiam

Edytowane przez sokratis
Napisano

Jako że jestem na powyższym filmiku mogę powiedzieć że Sokratis cię przepraszał za tą przypadkowa sytuację na VC, co z resztą widać na filmie po zielonym znaczku VC tylko jakoś magicznie nie nagrał ci się dźwięk.

  • Junior Administrator
Napisano

@sokratis zostanie ukarany za VDM

  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...