Skocz do zawartości

Apelacja o Odbanowanie mojej postaci.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Patryczek69

Nick osoby nakładającej kare: Beezy

Powód nałożenia kary: przejmowanie majatku

Krótki opis sytuacji: Przyjąłem majątek po koledze ktory chciał mi oddac swoj samochod poniewaz konczył kariere na tym serwerze i chciał mi go dac w formie prezentu

Dowody: Mam ss z wiadomosci discord z roku 2024 jak pisałem z kolegą na ten temat by panstwo administratorzy to rozpatrzyli lecz bardzo slabo napisałem.


Coś od siebie: Rok 2024 15 Maj. Zdarzyła się bardzo nie przyjemna sytuacja ,gdyż  z powodu mojej głupoty ,ponieważ byłem jeszcze młody i nie znałem konsekwencji przejmowania majątku po kolegach, czyli łamiąc regulamin , wracam dnia 8 Lutego 2026 z wielką prośbą o rozpatrzenia tego wniosku o Odbanowanie mojej postaci poniewaz bardzo chetnie bym chciał sobie ponownie wrocic na serwer i zagrac z piekną społecznością serwera FiveLife. Jaką lekcje z tego wyciągnąłem bywa ona taka zeby nastepnym razem nie przejmowac nikogo majątku bezwzględu na wartosc lub ilość przedmiotów wymaganych do wymiany przez co wynika ban za przejmowanie majatku i nie łamiac regulaminu nigdy wiecej. Bardzo Załuje tego co zrobiłem prawie 2 lata temu i chciałbym prosic o wybaczenie . Obiecuje ze to juz nigdy sie nie powtórzy i ze nigdy nie złamie zadnego regulaminu i bede grac jak kazdy normalny gracz na tym przepieknym serwerze. Dziekuje za uwage i mam nadzieje ze panowie administratorzy serwera rozpatrzą tą sytuacje z roku 2024 i ze zgodza sie o odbanowanie mojej postaci. Przepraszam za wczesniej i proszę o przebaczenie od strony panów administratorów.

na unbana.png

Edytowane przez Patryczek69
w złym miejscu napisałem cos od siebie
  • Jestem za 2
  • Administrator
Napisano

Możemy dać Ci drugą szansę jedynie po spełnieniu poniższych warunków:

  • wipe konta (pozostaje tylko FLC)
  • status OSZUST na 3 miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na 3 miesiące
  • prace społeczne 30k na pizzaboy'u przez 3 miesiące

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Napisano

Akceptuje warunki dziekuje❤️

  • Administrator
Napisano

Kara została nałożona, możesz wrócić na serwer.

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...