Skocz do zawartości

Igorancki66 ukarany przez Guziol542


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Igorancki66

Nick osoby nakładającej kare: Guziol542

Powód nałożenia kary: Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: dostałem ostrzeżenie bo jechałem zbugowanym autem z fl race po czym znikło i odpisałem do kolegi Bz1ko nie ładne słowo i dostałem kare za obrazę administracji gdzie Guziola nie było (nikogo innego oprócz mnie i Bz1ka nie było) chyba że Bz1ko jest w administracji to sorka 

Dowody: 

Coś od siebie: Panie wielce Super Moderatorze jak nie wie pan czy coś jest pisane do ciebie to się nie bierz za robotę NIE POZDRAWIAM 

  • Jestem za 6
Napisano

 

Byłeś obserwowany już od naprawy zbugowanego Nero na mechaniku Mirror Park. Po otrzymaniu warna nawet nie zareagowałeś, tylko wróciłeś na tor, udając, że jedziesz dalej wyścig. Gdy tylko zjechałeś z trasy, pojazd został zabrany. Dosłownie po kilku sekundach po zabraniu pojazdu padło brzydkie słowo. Cóż za przypadek?! 

W tym czasie nigdzie nie zgłosiłeś, w jaki sposób zbugowałeś pojazd podczas wyścigu. A miałeś na to kilka dobrych dni.

Także apelację odrzucam.

  • Guziol542 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...