Skocz do zawartości

Skarga na sokratis


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:01.02.2026 godzina 20.48

Nick oskarżającego:NAJMAN

Nick oskarżonego:sokratis

Powód napisania skargi:Obraza mnie i mojej rodziny, nie miły szkodnik siedzi na serwerze 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:Data i godzina zdarzenia:


 

Zrzut ekranu 2026-02-01 204830.png

  • Haha 1
  • Sad 3
Napisano

image.png.2f61bcc1284819782ac33b8eec2fb180.png

to do mnie było i nie czuję się urażony, pozdrawiam.

dodam tylko, że gracz 15 sekund wcześniej nas obu staranował a teraz skargi wypisuje

Napisano (edytowane)

Przypomnę że przeprosiłem, a dodaktowo że lagować mi zaczęło jak wjeżdżałem na miejsce licytacji to juz nie moja wina.

 

 

Edytowane przez wolnybartus.21
Napisano

wjechanie na vmaxie i odjechanie od razu po napisaniu "sr" niezle mi przeprosiny

widziales mojego malucha po tym wydarzeniu?? mogles mnie zabic albo nawet zrobic krzywde

  • Jestem za 2
Napisano

jak chcesz sie bawić w taranowanie to moge zaraz klipy dać jak juz pare miesięcy temu mi opony przestrzeliwywaliście dla "zabawy" jak stałem afk lub jak jeździłem po mieście na pacy flbera. DM wtedy miałem wyłączony 

 

  • Sad 1
Napisano (edytowane)

jak chcesz screeny sprzed paru miesięcy temu to moge wstawic jak mi mamuske od kurtyzan nawyzywałeś to po 1

po 2 nie da sie opon przestrzelic przy wylaczonym dm koleżko

*edit nie wypowiadam sie wiecej w tej sprawie bo to nie na temat

Edytowane przez Strikes
Napisano

i tu się jednak mylisz 

 

  • Confused 1
  • 2 tygodnie później...
Napisano

@sokratis Zostanie ukarany za Toksyczność.

 

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Guziol542 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...