mikigamerq Napisano 24 Stycznia Napisano 24 Stycznia Nick: @mikigamerq Nick osoby nakładającej kare: @Guziol542 Powód nałożenia kary: taranowanie Krótki opis sytuacji: jest to za skargę Dowody: Coś od siebie: na klipie widać że miałem lagi gracza przeprosiłem nie moja wina że gracz miał wyłączony vc. Jak dla mnie jest to śmieszne że za to zostało zabrane mi prawojazdy. Co miałem innego zrobić jak przeprosić gracza ? Na klipie widać że miałem mute więc innej drogi komunikacji z graczem nie miałem. 1
Rekomendowane odpowiedzi