Skocz do zawartości

Skarga na MultiKOX


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

No może z wepchnięciem  słabo się zachowałem ale czemu nie pokażesz co robiłeś po wypchnięciu jak cały czas obijałeś mi auto aż do puki nie naprawiłem  robisz z siebie nie winnego pokazałeś wszystko na swoją korzyść 

niech ci będzie mordo oddam ci te twoje koszty naprawy auta 

  • Like 1
  • Haha 1
Napisano

Tu nie chodzi o koszty naprawy a o zachowanie. Stary to nie jest zoo żeby zachowywać się jak małpy ani jakiś serwer gdzie jest tzw. oraka 24/7. Mi chodzi o zdrowy rozsądek, którego tobie w tym przypadku brak na wielu płaszczyznach.

  • Haha 1
Napisano (edytowane)

Weź ziomek ogarnij sam się nie lepiej zachowujesz płaczesz nad jaką grą jakby gra całym życiem była sam taranujesz a jak baran i będziesz kogoś pouczać  

czemu na nagraniu nie pokażesz jak sam się zachowujesz ?

Edytowane przez Multikox
Napisano

Sorry że po ciężkim dniu chce przyjść do gierki się zrelaksować a nie obcować z nie wiadomo czym. I nie myl płaczu z irytacją, bo to tylko świadczy o tobie.

 

  • Haha 1
Napisano

Spoko spoko ale dalej nie widzę odpowiedzi o wstawieniu filmiku z twojego odwalania  po to tym jak się ‚Się Wepchałem’

Napisano

Niestety nie doszliście do porozumienia. W takim razie @Multikox Zostanie ukarany za Taranowanie kat. B

 

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Guziol542 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...