Sykodens Napisano 22 Stycznia Napisano 22 Stycznia Nick: Sykodens Nick osoby nakładającej kare: MissAnia Powód nałożenia kary: Obraza Administracji Krótki opis sytuacji: Otrzymałem ostrzeżenie po czym palnąłem głupiego teksta za któego otrzymałem bana na 1 miesiąc Dowody: - Coś od siebie: Jak każdemu kara się należy za głupotę którą popełniłem. Nie miałem kompletnie ani zamiaru ani na myśli Obrazić Administratorki lecz ona to za interpretowała niestety inaczej i bez chwili namysłu dała w mi w prezencie Bana na miesiąc. Uważam że kara zbyt surowa i zbyt długa. spodziewać się mogłem bana na czat czy coś podobnego. Tydzień kary minął. Są urodziny serwera i chciałbym bardzo w nim uczestniczyć, trochę pograć i przejść event. nie jestem konfliktową osobą gram spokojnie w zgodzie z każdym. Taka sytuacja się na pewno już więcej nie powtórzy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji . Pozdrawiam 1
Administrator Beezy Napisano 24 Stycznia Administrator Napisano 24 Stycznia Na przyszłość przypilnuj języka i myśl co piszesz i jak to może zostać odebrane. Na prośbę @MissAnia ściągam karę.
Rekomendowane odpowiedzi