ForresT Napisano 7 Lipca 2019 Napisano 7 Lipca 2019 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 07.07.19 Nick oskarżającego: ForresT Nick oskarżonego: Khalifa Powód napisania skargi: Propagowanie ustroju totalitarnego. Zamiast 2 lat więzienia 2 lata bana. Dowody w postaci logów lub screenshotów: P.S " § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej. " P.S2 Ciesz się że to tylko skarga na forum z gry komputerowej. Edytowane 7 Lipca 2019 przez ForresT
Khalifa Napisano 7 Lipca 2019 Napisano 7 Lipca 2019 (edytowane) Po głębszym zapoznaniu się z tematem przyznaję ci rację i przyznaję się do błędu i mojej niewiedzy, w tej chwili już wszystko zmieniłem. Przepraszam za moją niewiedzę oraz jeżeli kogoś uraziłem. Edytowane 7 Lipca 2019 przez Khalifa 1
Rekomendowane odpowiedzi