Skocz do zawartości

Skarga na Khalifa


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 07.07.19

Nick oskarżającego: ForresT

Nick oskarżonego: Khalifa

Powód napisania skargi: Propagowanie ustroju totalitarnego. Zamiast 2 lat więzienia 2 lata bana.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: kJt51iK.png

P.S
" § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej. "

P.S2
Ciesz się że to tylko skarga na forum z gry komputerowej.

Edytowane przez ForresT
Napisano (edytowane)

Po głębszym zapoznaniu się z tematem przyznaję ci rację i przyznaję się do błędu i mojej niewiedzy, w tej chwili już wszystko zmieniłem. Przepraszam za moją niewiedzę oraz jeżeli kogoś uraziłem. 

Edytowane przez Khalifa
  • Sad 1
  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...