XeoNer Napisano 30 Grudnia 2025 Napisano 30 Grudnia 2025 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 30.12.2025 ~20:30 - 20:35 Nick oskarżającego: XeoNer Nick oskarżonego: Groszek Powód napisania skargi: Po tym jak zakończyłem swoją pracę na mechaniku gracz postanowił wjechać w moje auto. Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://1drv.ms/v/c/05e830c7679235bc/IQD5Y_lzqEnYTJ6KH11lzgoLAdxu7czMpD9JYkNQ6RQUH94?e=PYS9TN Edytowane 30 Grudnia 2025 przez XeoNer 5
Groszek Napisano 31 Grudnia 2025 Napisano 31 Grudnia 2025 Ale dodaj dłuższego klipa (nie dla kary a dla ludzi) aby widzieli jak się zachowujesz, bo to co odwalasz to każdy by ci tak zrobił. To aby dodam że ogarniasz auta i aby gdy podjechałem to nagle "zakończyłeś prace" 😘
XeoNer Napisano 31 Grudnia 2025 Autor Napisano 31 Grudnia 2025 34 minuty temu, Groszek napisał: Ale dodaj dłuższego klipa (nie dla kary a dla ludzi) aby widzieli jak się zachowujesz, bo to co odwalasz to każdy by ci tak zrobił. To aby dodam że ogarniasz auta i aby gdy podjechałem to nagle "zakończyłeś prace" 😘 Z tego momentu posiadam tylko 30s powtórki, ale gdybym miał to bym wrzucił.
Groszek Napisano 31 Grudnia 2025 Napisano 31 Grudnia 2025 2 minuty temu, XeoNer napisał: Z tego momentu posiadam tylko 30s powtórki, ale gdybym miał to bym wrzucił. To gdzie pozostałe 20 sekund czarnoksiężniku zza wschodniej granicy? 2
XeoNer Napisano 31 Grudnia 2025 Autor Napisano 31 Grudnia 2025 (edytowane) 13 minut temu, Groszek napisał: To gdzie pozostałe 20 sekund czarnoksiężniku zza wschodniej granicy? To nie jest frakcja że muszę wyrobić normę czy cokolwiek, jestem człowiekiem wolnym i mogę zakończyć pracę kiedy chcę (był drugi mechanik, a mi się śpieszyło), jeśli masz jakieś problemy do pozostałych 20 sekund, pozwalam Ci wrzucić bo mi szkoda czasu na takie osoby jak ty. Edytowane 31 Grudnia 2025 przez XeoNer
XeoNer Napisano 31 Grudnia 2025 Autor Napisano 31 Grudnia 2025 11 minut temu, Groszek napisał: czarnoksiężniku zza wschodniej granicy? A to miała być obraza? Postaraj się bardziej
Groszek Napisano 31 Grudnia 2025 Napisano 31 Grudnia 2025 9 minut temu, XeoNer napisał: To nie jest frakcja że muszę wyrobić normę czy cokolwiek, jestem człowiekiem wolnym i mogę zakończyć pracę kiedy chcę (był drugi mechanik, a mi się śpieszyło), jeśli masz jakieś problemy do pozostałych 20 sekund, pozwalam Ci wrzucić bo mi szkoda czasu na takie osoby jak ty. tak bardzo ci się spieszyło że 5 min po akcji już wisi skarga i tak bardzo nie masz czasu na takie osoby jak ja ze odrazu piszesz takcje skargi misiek, Sashka proszę cię.
Guziol542 Napisano 31 Grudnia 2025 Napisano 31 Grudnia 2025 @Groszek Zostanie ukarany za Taranowanie Kat B 1
Rekomendowane odpowiedzi