Skocz do zawartości

Skarga na Groszek


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Ale dodaj dłuższego klipa (nie dla kary a dla ludzi) aby widzieli jak się zachowujesz, bo to co odwalasz to każdy by ci tak zrobił. To aby dodam że ogarniasz auta i aby gdy podjechałem to nagle "zakończyłeś prace" 😘

Napisano
34 minuty temu, Groszek napisał:

Ale dodaj dłuższego klipa (nie dla kary a dla ludzi) aby widzieli jak się zachowujesz, bo to co odwalasz to każdy by ci tak zrobił. To aby dodam że ogarniasz auta i aby gdy podjechałem to nagle "zakończyłeś prace" 😘

Z tego momentu posiadam tylko 30s powtórki, ale gdybym miał to bym wrzucił. :D

Napisano
2 minuty temu, XeoNer napisał:

Z tego momentu posiadam tylko 30s powtórki, ale gdybym miał to bym wrzucił. :D

To gdzie pozostałe 20 sekund czarnoksiężniku zza wschodniej granicy? 

  • Like 2
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Groszek napisał:

To gdzie pozostałe 20 sekund czarnoksiężniku zza wschodniej granicy? 

To nie jest frakcja że muszę wyrobić normę czy cokolwiek, jestem człowiekiem wolnym i mogę zakończyć pracę kiedy chcę (był drugi mechanik, a mi się śpieszyło), jeśli masz jakieś problemy do pozostałych 20 sekund, pozwalam Ci wrzucić bo mi szkoda czasu na takie osoby jak ty.

Edytowane przez XeoNer
Napisano
11 minut temu, Groszek napisał:

czarnoksiężniku zza wschodniej granicy? 

A to miała być obraza? Postaraj się bardziej

Napisano
9 minut temu, XeoNer napisał:

To nie jest frakcja że muszę wyrobić normę czy cokolwiek, jestem człowiekiem wolnym i mogę zakończyć pracę kiedy chcę (był drugi mechanik, a mi się śpieszyło), jeśli masz jakieś problemy do pozostałych 20 sekund, pozwalam Ci wrzucić bo mi szkoda czasu na takie osoby jak ty.

tak bardzo ci się spieszyło że 5 min po akcji już wisi skarga i tak bardzo nie masz czasu na takie osoby jak ja ze odrazu piszesz takcje skargi misiek, Sashka proszę cię.

  • Guziol542 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...