invalid Napisano 24 Grudnia 2025 Napisano 24 Grudnia 2025 ❄️ Śnieg na ulicach Los Santos ❄️ Miasto pokryło się białym puchem, na ulicach pojawiły się ozdoby świąteczne. To oznacza jedno - zima zawitała w pełni, a z tej okazji wypuszczamy świąteczny artykuł! PS. LSPD już raportuje rekordową liczbę pościgów kończących się w rowie. Może to czas odwiedzić tunera i założyć zimówki? 🎄Otwieraj codziennie: Kalendarz Adwentowy pełen nagród! 🎁 Dokładnie z początkiem grudnia na nasz serwer zawitało coś zupełnie wyjątkowego, czego jeszcze nie mieliście okazji u nas otrzymać.To nie jest zwykłe odliczanie dni do świąt, to Wasza codzienna szansa na zgarnięcie konkretnych fantów. Co jest w okienkach? Codziennie czekają na Was losowe nagrody, które realnie wspomogą Waszą rozgrywkę. Zasada jest banalnie prosta: wystarczy spędzić na serwerze minimum 1 godzinę każdego dnia, aby móc otworzyć okienko i odebrać swój prezent! • 💰 Szybka gotówka ($), która sprawi, że twój portfel stanie się pełny pieniążków. • ✨ Punkty doświadczenia (EXP), aby szybciej wbijać kolejne poziomy. • 📦 FLBOXY, w których kryją się kolejne niespodzianki Jako dodatek za ciągłość odbierania nagród są bonusy takie jak: • ⭐ 10/10 - 10000$ • ⭐ 20/20 - 20000$ • 🚗 24/24 - Unikalny Świąteczny Pojazd 🎤 Głos społeczności – Wywiad 🎤 Zapytaliśmy jednego z naszych graczy, co sądzi o nowym systemie Kalendarza Adwentowego. @Fizuss: „Co sądzisz o pomyśle, że nagrody rosną wraz z Twoją aktywnością (progi 10/10, 20/20 i finałowe auto)? Czy to motywuje do gry?”@Blazej193: „Kalendarz fajna sprawa, a czy daje motywacje to raczej nie i tak bym grał choć widać, że niektórzy wchodzą tu tylko by odebrać nagrody.”@Fizuss: „Cieszy Cię, że na serwerze pojawiło się coś takiego jak Kalendarz, czy wolałbyś tradycyjne, jednorazowe eventy?”@Blazej193: „Powiem tak fajnie, że są jakieś urozmaicenia i właściciel chce zachęcić ludzi do gry.” Oraz przeprowadziliśmy krótką ankietę Czy podoba ci się zamysł Kalendarza Adwentowego?✅ TAK: [███████████████████░] 95%❌ NIE: [█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░] 5% Czy nagrody w okienkach spełniły Twoje oczekiwania? ✅ TAK: [██████████░░░░░░░░░░] 50%❌ NIE: [██████████░░░░░░░░░░] 50% 🎄 Wspólne Ubieranie Choinki 🎄 Wraz ze świętami i nowymi ubraniami na serwer wkroczył lekko zmodyfikowany event świąteczny - Wspólne Ubieranie Choinki. W tym evencie wszyscy gracze wyspy wspólnie pracują nad ubraniem jednej choinki. Poszukiwania luźnych bombek w urzędzie czy bagażnikach: czas start! Nie masz kompletu do choinki? Nie ma problemu! Od teraz inni gracze mogą uzupełniać fragmenty, których akurat Ty nie dodałeś do puli. Z każdym dodanym elementem do wspólnej giga-choinki rośnie pula nagród. Komplety elementów gwarantują znacznie wyższe nagrody niż pojedyncze ozdoby, więc warto sprawdzać, co już znalazło się na choince.Elementy ubioru są takie jak w zeszłych latach, pominięte zostały jednak drzewka świąteczne. Założenie to było zgodne z ankietą, w której to Wy oddaliście swój głos, jak ma przebiegać event. Każdy może przekazać dowolną liczbę przedmiotów 🎁 - wszystkie trafiają do wspólnej puli nagród. Dodatkowo prowadzony jest ranking graczy przekazujących najwięcej przedmiotów. Trzy pierwsze miejsca otrzymują odpowiednio 130%, 120% i 110% nagrody, a bonusy te sumują się z nagrodami z puli. Po zakończeniu fazy ubierania choinki, staje się ona bogatsza o nasze prezenty. Przez 2 godziny od zakończenia tej fazy można odebrać nagrody. Każdy, kto oddał co najmniej jeden przedmiot, może jednorazowo odebrać swoją losową nagrodę, w której mogą znaleźć się:• 💰 Pieniądze • 📈 Punkty doświadczenia • 💎 FLC • 🪙 WeazCoiny • 🎄 Skrzynki Świąteczne z poprzednich lat Standardowo na naszej wyspie obowiązują atrakcyjne premie do zarobków i punktów doświadczenia oraz tzw. „laki ałer” (ang. lucky hour), zapewniające dodatkowe +100% do zarobków. Podczas prac dorywczych można również zdobyć świąteczne skrzynki z ubraniami oraz elementami do ubierania choinki. ❄️ Praca Sezonowa: Odśnieżanie - Zarabiaj, ślizgając się po LS! ❄️ Śnieg przykrył ulice Los Santos, ale drogi nie odśnieżą się same - i tu wkracza nowa, sezonowa praca: Odśnieżanie! To świetna okazja, żeby zarobić w zimowej aurze trochę gotówki. Praca dostępna jest tylko wtedy, gdy pada śnieg - gdy pogoda się zmieni, zaspy znikną i praca będzie niedostępna do następnego opadu. Pracę rozpoczyna się na Pustyni Grand Senora, gdzie czekają specjalne pojazdy wyposażone w pług śnieżny. Jak to działa?Zadanie jest banalnie proste - należy usuwać zaspy z dróg. Klucz to utrzymanie pługu w odpowiedniej pozycji względem nawierzchni - system sprawdza rzeczywiste ułożenie, więc na wzniesieniach i nierównościach musisz korygować wysokość. Za szybka jazda? Pług się przestawi, a pojazd zwolni. Jedna zaspa to jeden punkt. Uzbieranie 30 punktów kompletuje zestaw, za który otrzymuje się 15$, 6 punktów doświadczenia oraz 1 punkt umiejętności pracy. Całą mapę można odśnieżyć tylko raz dziennie - zaspy resetują się o północy, więc jutro znów będzie robota. Dodatkowo możesz zdobyć AŻ 15 punktów aktywności, co daje premię do zarobków zwiększoną o 30%! 🎅 Świąteczne stroje w pracach dorywczych 🎅 Zima nabrała jeszcze więcej koloru dzięki świątecznym strojom w pracach dorywczych! Każdy, kto złapie robotę automatycznie wskakuje w świąteczny outfit. To drobny, ale genialny dodatek, który sprawia, że nawet grind na kasę, czy EXP ma swój świąteczny klimat. 🎅 Stroje świąteczne - Strefa opinii graczy 🎅 Zapytaliśmy kilku z naszych graczy, co sądzą o sezonowych strojach w pracach na serwerze. ❄️ Poznajmy ich zdanie! ❄️„Co sądzisz o nowych strojach jakie pojawiły się w pracach dorywczych jak i również LSPD?” @Radek30k: „To jest właśnie to czego oczekiwałem i się spodziewałem, bardzo dobra aktualizacja.” @Szyczu_: „Bardzo fajne, chciałbym zakupić taką czapkę jak na mechaniku ale niestety się nie da ” @Lamphe: „Stroje fajne ale jakby dali 1k/10min na mechaniku byłoby jeszcze lepiej, obecnie jest bardzo dużo pracy.” @erazerek: „Witam serdecznie, z chęcią odpowiem na to pytanie. Zawsze cieszy mnie nawet mała aktualizacja, bo to znak, że coś się dzieje na serwerze. Stroje świąteczne i śnieg dodają klimatu. Nie jestem ekspertem modowym i nie wszystkie stroje mi się podobają, ale na przykład takie dodatki jak czapka świąteczna - jak najbardziej na plus.” @T_I_M_O_N: „Stroje są nietuzinkowe i unikatowe jak na event świąteczny. Jest to coś czego nie było przez x czasu na serwerze. Ogółem fajne jak widzisz inwazję elfów na magazynie 😎”Jak widać reakcje mieszkańców Los Santos są pozytywne. 😊👍 Czy jest to sygnałem dla władz miasta aby częściej wprowadzać sezonowy ubiór do prac? Miejmy nadzieję że tak się stanie i będziemy mogli częściej zobaczyć tematyczne stroje w pracach podczas różnych eventów czy też wydarzeń serwerowych. ❄️🎄 To zdecydowanie dodaje klimatu i frajdy z grindu! 🚀 🎄 Wesołych świąt! 🎅 Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby zatrzymać się na chwilę i podziękować za wspólnie spędzony czas. Liderzy frakcji składają świąteczne życzenia, kierując je do całej społeczności! Weazel News, składa świąteczne życzenia Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cała ekipa Weazel News życzy Wam spokoju, radości i chwili wytchnienia od codziennego pośpiechu. Niech te święta będą pełne ciepła, rodzinnej atmosfery i dobrych wiadomości takich, które naprawdę warto usłyszeć. A w nadchodzącym Nowym Roku życzymy samych pozytywnych wydarzeń, sukcesów, spełnionych planów i jak najmniej „newsów z ostatniej chwili” Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! życzyWeazel News Świąteczne Życzenia dla Społeczności od LSPD Drodzy Gracze! W mijającym 2025 roku pragniemy życzyć Wam przede wszystkim spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych Wam osób. Chcemy Wam z całego serca podziękować za: Każdą wspólną interwencję i akcję RP, przy której uśmialiśmy się do łez. Każdy emocjonujący pościg zarówno ten w ciasnych kanałach, na szybkich autostradach Los Santos, jak i na krętych drogach między górami. Życzymy Wam w nadchodzącym czasie: Jak najniższych mandatów i pustych skrzynek na listy (bez zdjęć z fotoradarów!). Kolejnych świetnych akcji, które budują klimat naszego serwera. Służba dla Was to dla nas czysta przyjemność. Liczymy na to, że przyszły rok będzie jeszcze bardziej owocny i pełen niezapomnianych momentów na mapie. Spokojnych i wesołych Świąt życzyLSPD Sprunk Events również składa świąteczne życzenia Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cała ekipa Sprunk oraz ich Lider pragnie przekazać najserdeczniejsze życzenia spokoju, radości oraz chwili wytchnienia spędzonej w gronie najbliższych. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen ciepła, uśmiechu i dobrej energii, a nadchodzący rok przyniesie zdrowie, sukcesy oraz spełnienie wszystkich planów i marzeń. Serdecznie pozdrawia Sprunks Events A także Ekipa Night Racing Ekipa Night Racing życzy Wam Świąt bez dzwonów i z pełnym bakiem. Niech turbo zawsze wstaje, opony trzymają, a LSPD zostaje w lusterku. Więcej kasy na modyfikacje, mniej wizyt u mechanika, same wygrane na eventach, mniej mandatów i żeby tuner był zawsze na stanowisku. Odpocznijcie, zjedzcie za nas trochę makowca, bo my na celi nie siedzimy, i wracajcie po Świętach robić hałas na ulicach. Szerokości i do zobaczenia na mieście!Night Racing 🎅 A na koniec... 🎅 Z okazji Świąt pragniemy serdecznie podziękować za obecność przez cały rok. To dzięki Wam każdy wspólny wysiłek, każda inicjatywa i każde dobre słowo nabierają prawdziwego znaczenia. Niech ten świąteczny czas przyniesie spokój, radość i chwilę wytchnienia, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w zdrowie, sukcesy i pozytywną energię. Dziękujemy! Artykuł przygotowany przez redakcję Weazel News. 16 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi