Andriu93 Napisano 6 Maja 2017 Napisano 6 Maja 2017 Witam wszystkich przeglądających ten temat. Mam problem z Gta:Network , mianowicie wchodząc na jakiś serwer , obojętnie jaki (przynajmniej na tych najabardziej zaludnionych 'eclipse i ten gvmp' bo tam zaglądam zwykle) po jakimś czasie wyłącza się i pokazuje to : http://imgur.com/a/FlQIk Wyłącza się w różnym czasie i w różnych sytuacjach więc ciężko mi stwierdzić co może być nie tak, generalnie grać można i elegancko chodzi tylko po pewnym czasie nagle wywala i muszę zamknąć Gta:Network. Czy jest może osoba która zna się na tym lub kiedykolwiek miała do czynienia z takim problemem lub może się domyśla co może być nie tak. Pograć się da ale nie ukrywam że drażni mnie kiedy coś robię i nagle wywala. Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś jest wstanie pomóc.
Hubster Napisano 7 Maja 2017 Napisano 7 Maja 2017 W folderze GTA V powinieneś mieć plik ScriptHookV.log , w środku powinieneś mieć wiadomości pozostawione przez GTA Network, może coś tam jest? Możesz np. sprawdzić jakie są ostatnie wykonana operacje.
Andriu93 Napisano 7 Maja 2017 Autor Napisano 7 Maja 2017 Nie wiem czy komuś to coś mówi ale taki błąd wyskakuje dokładnie jeszcze muszę sprawdzić czy zawsze jest ten sam ale nie dawno taki wyskoczył. Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: GTA5.exe Wersja aplikacji: 1.0.1032.1 Sygnatura czasowa aplikacji: 58de785c Nazwa modułu z błędem: clr.dll Wersja modułu z błędem: 4.6.1590.0 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5787ef69 Kod wyjątku: c00000fd Przesunięcie wyjątku: 00000000005e0bcc Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 05c0 Dodatkowe informacje 2: 05c06bcdbb16393e107a54e6f907c605 Dodatkowe informacje 3: 0b3f Dodatkowe informacje 4: 0b3f2d87e42bfa97029380b59a1198f7
Hubster Napisano 7 Maja 2017 Napisano 7 Maja 2017 Spróbuj wyłączyć powiadomienia Social Club poprzez zmianę ustawień na single, sprawdź czy masz .NET Framework 4.6.2 .. chociaż, wygląda na to, że masz 4.6.1590.0, więc to raczej o to chodzi. Źródła: https://wiki.gtanet.work/index.php?title=How_to_get_started_with_the_Client https://forum.gtanet.work/index.php?threads/gta-network-keeps-crashing.723/page-2
Andriu93 Napisano 7 Maja 2017 Autor Napisano 7 Maja 2017 Co do NET.Framework to mam i nawet robilem reinstala i zainstalowalo sie normalnie. Sprawdze te powiadomienia w social club. Tak czy siak dzięki za rady i pomoc
Hubster Napisano 8 Maja 2017 Napisano 8 Maja 2017 Jeżeli to nie pomoże, to sprawdź czy wyłączenie eksperymentalnych opcji GTA:N coś da. (Jest chyba tylko taka jedna opcja) Skoro jest eksperymentalna, to może mieć problemy ze stabilnością. W najgorszym wypadku, musisz zaczekać na aktualizację która rozwiąże twój problem.
Rekomendowane odpowiedzi