Skocz do zawartości

Gta:Network- wywala do pulpitu


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam wszystkich przeglądających ten temat.

 

Mam problem z Gta:Network , mianowicie wchodząc na jakiś serwer , obojętnie jaki (przynajmniej na tych najabardziej zaludnionych 'eclipse i ten gvmp' bo tam zaglądam zwykle) po jakimś czasie wyłącza się i pokazuje to : http://imgur.com/a/FlQIk

 

 

Wyłącza się w różnym czasie i w różnych sytuacjach więc ciężko mi stwierdzić co może być nie tak, generalnie grać można i elegancko chodzi tylko po pewnym czasie nagle wywala i muszę zamknąć Gta:Network.

 

Czy jest może osoba która zna się na tym lub kiedykolwiek miała do czynienia z takim problemem lub może się domyśla co może być nie tak. Pograć się da ale nie ukrywam że drażni mnie kiedy coś robię i nagle wywala.

 

Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś jest wstanie pomóc.

Napisano

W folderze GTA V powinieneś mieć plik ScriptHookV.log , w środku powinieneś mieć wiadomości pozostawione przez GTA Network, może coś tam jest? Możesz np. sprawdzić jakie są ostatnie wykonana operacje.

Napisano

Nie wiem czy komuś to coś mówi ale taki błąd wyskakuje dokładnie jeszcze muszę sprawdzić czy zawsze jest ten sam ale nie dawno taki wyskoczył. 

 

 

 

 

Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

  Nazwa aplikacji: GTA5.exe

  Wersja aplikacji: 1.0.1032.1

  Sygnatura czasowa aplikacji: 58de785c

  Nazwa modułu z błędem: clr.dll

  Wersja modułu z błędem: 4.6.1590.0

  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5787ef69

  Kod wyjątku: c00000fd

  Przesunięcie wyjątku: 00000000005e0bcc

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: 05c0

  Dodatkowe informacje 2: 05c06bcdbb16393e107a54e6f907c605

  Dodatkowe informacje 3: 0b3f

  Dodatkowe informacje 4: 0b3f2d87e42bfa97029380b59a1198f7

Napisano

Co do NET.Framework to mam i nawet robilem reinstala i zainstalowalo sie normalnie. Sprawdze te powiadomienia w social club. 

 

Tak czy siak dzięki za rady i pomoc

Napisano

Jeżeli to nie pomoże, to sprawdź czy wyłączenie eksperymentalnych opcji GTA:N coś da. (Jest chyba tylko taka jedna opcja)

Skoro jest eksperymentalna, to może mieć problemy ze stabilnością.

 

W najgorszym wypadku, musisz zaczekać na aktualizację która rozwiąże twój problem.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...