kwiaciejuwa Napisano 8 Grudnia 2025 Napisano 8 Grudnia 2025 Nick: Kwiaciejuwa Nick osoby nakładającej kare: @Stasiowee Powód nałożenia kary: Krótki opis sytuacji: Od wczorajszego wieczoru nie mogę wejść na serwer, dostaję informacje że mam bana, a tego bana dostał Vladek. Jesteśmy podłączeni pod jeden internet i myślę że to przez to. Dowody: Coś od siebie:
Administrator Beezy Napisano 8 Grudnia 2025 Administrator Napisano 8 Grudnia 2025 Vladek został odbanowany, więc powinnaś móc juz wejść na serwer.
Rekomendowane odpowiedzi