Dollar04 Napisano 10 Listopada 2025 Napisano 10 Listopada 2025 Nick: Dollar04 Nick osoby nakładającej kare: Proklin (ban z prehistorii wiec nie pamietam dokladnie) Powód nałożenia kary: oszustwa na kase na serwerze Krótki opis sytuacji: kiedys sie bralo pozyczki od ludzi i nie oddawalo sie kasy na serwerze i od tego byl ban Dowody: pewnie jakies prehistoryczne screeny z umów były nawet nie wiem czy tamci gracze jeszcze graja Coś od siebie: mysle ze perm (prawdopodobnie to perm) za takie akcje to troche za duza kara a minelo juz pare lat od tamtych akcji wiec mysle ze spoko by bylo wrocic i czasem cos pograc
Administrator NyKo Napisano 12 Listopada 2025 Administrator Napisano 12 Listopada 2025 Możemy dać Ci drugą szansę jedynie po spełnieniu poniższych warunków: wipe konta (pozostaje tylko FLC) status OSZUST na 2 miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na 2 miesiące prace społeczne 80k na kurierze przez 2 miesiące System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Administrator NyKo Napisano 17 Listopada 2025 Administrator Napisano 17 Listopada 2025 kara została nałożona, możesz wrócić na serwer.
Rekomendowane odpowiedzi