SzyszkaGamesPlay Napisano 5 Listopada 2025 Napisano 5 Listopada 2025 Nick: Szyszka_TTV Nick osoby nakładającej kare: Niestety nie wiem. Powód nałożenia kary: Nie Wiadomy Krótki opis sytuacji: Witam. Chciałem sobie wbić na dc na kupie sprzedam itp i nie mogę nie mam go a nie wychodziłem z dc sam po za tym 100 lat temu nie zaglądałem tam nie wiadomo o co kaman. Dowody: Nie Wiadomo. Coś od siebie: Nie wiem czemu nie mogę dołączyć wywala mi że i cul wie o co z tym chodzi. 3
Administrator NyKo Napisano 11 Listopada 2025 Administrator Napisano 11 Listopada 2025 Na głównym koncie posiadasz bana za obrazę administracji, natomiast na drugim koncie masz bana za "spam reakcjami nawet po ostrzeżeniu". Gdyby nie multikonto to myślę, że mógłbyś liczyć na odbanowanie. 1
Rekomendowane odpowiedzi