Skocz do zawartości

Skarga na gracza Mxsiek_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 27.10.2025  20:37

Nick oskarżającego: Serekk

Nick oskarżonego: Mxsiek_

Powód napisania skargi: VDM 

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Napisano

Strefa DM to strefa DM, każdy ruch dozwolony, pozdrawiam cieplutko 

  • Like 1
Napisano
34 minuty temu, Mxsiek_ napisał:

Strefa DM to strefa DM, każdy ruch dozwolony, pozdrawiam cieplutko 

To że jest tam strefa DM nie oznacza że jest dopuszczalne rozjeżdżanie autem innych.

Także @Mxsiek_ zostanie ukarany za VDM na kat B.


Skargę rozpatruje wcześniej ponieważ oskarżony się wypowiedział

Skargę zamykam oraz przenoszę do archiwum.


 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...