.dwayn. Napisano 22 Października 2025 Napisano 22 Października 2025 Data i godzina zdarzenia: 22.10.2025 Nick oskarżającego: @.dwayn. Nick oskarżonego: @Panterka Powód napisania skargi: taranowanie, obrazanie na czacie dowód w postaci filmiku nagranego za pomoca medala:https://medal.tv/games/gta-v/clips/lm0CnJOGrUvuh9aDt?invite=cr-MSxZQm8sMjA5MDU1NTg0&v=98 4
Panterka Napisano 22 Października 2025 Napisano 22 Października 2025 Cóż mogę powiedzieć nikt nie ucierpiał na tym filmiku tylko pojazd który stoi i chciałem przestawić żeby nie stało na ulicy POZDRAWIAM
Panterka Napisano 22 Października 2025 Napisano 22 Października 2025 Dodam jeszcze że jest taki punkt regulaminu, " Skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana"
.dwayn. Napisano 22 Października 2025 Autor Napisano 22 Października 2025 niestety kolego ale na samym poczatku klipa widac jak wjezdzasz we mnie a potem 2 drugie auto i na czacie piszesz "wez sobie autko cipko" 😀 1
.dwayn. Napisano 23 Października 2025 Autor Napisano 23 Października 2025 zeby nagranie dzialało trzeba sie zalogowac do medala a zalagowane jest tylko na poczatku a po chwili sie normuje🫶
.dwayn. Napisano 23 Października 2025 Autor Napisano 23 Października 2025 https://streamable.com/jzu71r prosze bardzo teraz normalnie ładuje
Queen Napisano 23 Października 2025 Napisano 23 Października 2025 W dniu 22.10.2025 o 16:55, Panterka napisał: Dodam jeszcze że jest taki punkt regulaminu, " Skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana" skargę napisała osoba poszkodowana to tylko nagranie jest od kolegi także przechodząc do meritum@Panterka Zostanie ukarany za Taranowanie Kat C, VDM kat C, oraz Toksyczność. Skargę zamykam oraz przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi