Skocz do zawartości

Skarga na Panterka


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Cóż mogę powiedzieć  nikt nie ucierpiał na tym filmiku tylko pojazd który stoi i chciałem przestawić żeby nie stało na ulicy :D POZDRAWIAM 

Napisano

Dodam jeszcze że  jest taki punkt  regulaminu, "

  • Skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana"
Napisano

niestety kolego ale na samym poczatku klipa widac jak wjezdzasz we mnie a potem 2 drugie auto i na czacie piszesz "wez sobie autko cipko" 😀

 

  • Haha 1
Napisano

zeby nagranie dzialało trzeba sie zalogowac do medala a zalagowane jest tylko na poczatku a po chwili sie normuje🫶

Napisano
W dniu 22.10.2025 o 16:55, Panterka napisał:

Dodam jeszcze że  jest taki punkt  regulaminu, "

  • Skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana"

skargę napisała osoba poszkodowana to tylko nagranie jest od kolegi także przechodząc do meritum


@Panterka Zostanie ukarany za Taranowanie Kat C, VDM kat C, oraz Toksyczność.

 


Skargę zamykam oraz przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...