Fizuss Napisano 16 Września 2025 Napisano 16 Września 2025 Data i godzina zdarzenia: 22:10 16.09.2025 Nick oskarżającego: Fizuss Nick oskarżonego: _Kubi_ Powód napisania skargi: RDM Dowody w postaci logów lub screenshotów: Początek akcji Później gdy byłem w trakcie przygotowania clipu to kolejna akcja 1 2 1
_Kubi__ Napisano 16 Września 2025 Napisano 16 Września 2025 Po to jest klama by strzelać, jak nie chcesz być zabijanym wyłącz dm tyle w temacie. Jak masz włączonego to Licz się z tym że możesz zostać zastrzelony….. 1 1 1
_Kubi__ Napisano 17 Września 2025 Napisano 17 Września 2025 Tak samo to nie można zaliczyć do rdm nie jest to tak o że podjechałem i zabiłem tego jest dalsza część. Ostrzegałem że jak wyjdę z paki to zacznę wybijać tych co mnie gonili. Więc wiesz nie jest to losowe zabicie, rdm byłby wtedy gdybym jeździł po graczach i strzelał tak o a jednak tutaj był obrany cel 🎯 1
_Kubi__ Napisano 17 Września 2025 Napisano 17 Września 2025 Uważam że temat został wyjaśniony, następnym razem uważaj haha 1
Guziol542 Napisano 18 Września 2025 Napisano 18 Września 2025 Nagranie widziałem już wcześniej. 3-krotnie zabiłeś tego funkcjonariusza. @_Kubi__ zostanie ukarany za RDM funkcjonariusza. Zamykam i do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi