Skocz do zawartości

Skarga na gracza _Kubi_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 22:10 16.09.2025

Nick oskarżającego: Fizuss

Nick oskarżonego: _Kubi_

Powód napisania skargi: RDM

Dowody w postaci logów lub screenshotów: Początek akcji

Później gdy byłem w trakcie przygotowania clipu to kolejna akcja

  • Sad 1
  • Jestem za 2
  • Jestem przeciw 1
  • Fizuss zmienił tytuł na Skarga na gracza _Kubi_
Napisano

Po to jest klama by strzelać, jak nie chcesz być zabijanym wyłącz dm tyle w temacie. Jak masz włączonego to Licz się z tym że możesz zostać zastrzelony…..

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Jestem za 1
Napisano

Tak samo to nie można zaliczyć do rdm nie jest to tak o że podjechałem i zabiłem tego jest dalsza część. Ostrzegałem że jak wyjdę z paki to zacznę wybijać tych co mnie gonili. Więc wiesz nie jest to losowe zabicie, rdm byłby wtedy gdybym jeździł po graczach i strzelał tak o a jednak tutaj był obrany cel 🎯 

  • Haha 1
Napisano

Uważam że temat został wyjaśniony, następnym razem uważaj haha

  • Haha 1
Napisano

Nagranie widziałem już wcześniej. 3-krotnie zabiłeś tego funkcjonariusza. @_Kubi__ zostanie ukarany za RDM funkcjonariusza. 

Zamykam i do archiwum. 

  • Guziol542 zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...