ENIOxD Napisano 8 Września 2025 Napisano 8 Września 2025 Data i godzina zdarzenia:6.09.2025 godz. 2:44Nick oskarżającego: ENIOxD Nick oskarżonego:XeoNer aka "goldzik" Powód napisania skargi: Kradzież przez nie uwagę. Mianowicie sytuacja wygląda w następujący sposób. stwierdziłem że doładuje punkty FLC i sprzedam wystawiając na stoliku, w pomieszczeniu zwanym targowiskiem. Po dokonanym zakupie i dodaniu punktów FLC do mojego konta, Stwierdziłem że kupię 2 szt. kart po 5k FLC i resztę po 1k FLC. Gdy wystawiałem musiało mi to umknąć, przez fakt zajęcia się innymi rzeczami na serwerze, przez co w późniejszym etapie nie zwróciłem na to uwagi i pierwszą kartę wystawiłem 5k FLC za 32.5k$. Następnie wystawiałem całą resztę kart FLC, w cenie 6500$ z myślą, że nie ma tam już żadnej dodatkowej karty 5k FLC. Dany gracz kupił dwie sztuki kart FLC, jedną 1k FLC a drugą 5k FLC. Spróbowałem niezwłocznie skontaktować się z osobą oraz zapytałem kupującą osobę przez /g w dokładnie jakiej cenie była wystawiona karta 5k FLC z czego sam gracz stwierdził, że cytując: "a nwm kupowałem nawet nie patrzyłem ". Wyszukałem gracza na mapie oraz spróbowałem poprowadzić dialog przez Voice chat oraz wyjaśnić sytuację "na gorąco", lecz gracz stwierdził że mnie nie słyszy, mimo iż miał włączonego Voice. [możliwy faktyczny problem od strony serwerowej/Voice Chatu, ponieważ też doświadczyłem tego błędu w grze, gdzie nie słyszałem rozmówcy.] W późniejszym etapie, Oskarżony gracz do mnie napisał w tej sprawie, oraz bardziej obszernie opisałem mu sytuację, oraz ugodowo załatwić sprawę, lecz nie chciał oddać nadwyżki FLC ani oddać pieniądze zaległe za pozostałe 4k FLC. XeoNer ponadto nie chciał spisać umowy dotyczącej spłaty karty. Gracz także stwierdził, że wykorzystał całość FLC na kupno Premium oraz to, że sam doszedł do wniosku już wcześniej, że owych FLC które kupił było za dużo. Gracz aktualnie ma do oddania 26000$. [suma po odliczeniu 1k FLC, które docelowo miał wziąć]Dowody w postaci logów lub screenshotów: Screen ze zdarzenia sprzedaży: https://imgur.com/a/70vPjuM Screen z rozmowy z graczem na /g: https://imgur.com/a/ijoaBDb Screen z rozmowy prywatnej Discord: Part 1: https://imgur.com/a/0xzgnXS Part 2: https://imgur.com/a/jeTZd58 Part 3: https://imgur.com/a/QVsg9YC 3
XeoNer Napisano 8 Września 2025 Napisano 8 Września 2025 Blad jest po twojej stronie bo ty wpisałeś złą cenę, więc nie wiem o co problem i za co powinienem zostać ukarany. 1 3
ENIOxD Napisano 8 Września 2025 Autor Napisano 8 Września 2025 Sam przyznałeś że cena była dziwna jak już kupiłeś gdzie niby "nie patrzyłeś", więc logiczne jest to że MOGŁEŚ NAPISAĆ do mnie w czas i powiedzieć mi o tym oraz wszystko uregulować, czego ostatecznie nie zrobiłeś wymigując się od tego. Co więcej, miałem już taki przypadek wcześniej i jeden z graczy, nicku już niestety nie pamiętam, sam z siebie od razu przekazał info że cena nie jest prawidłowa i zmieniłem ją na targowisku bo też dodałem wtedy zbyt niską cenę. Ty niestety tego nie zrobiłeś, kupiłeś i gdy starałem się nawiązać kontakt i załatwić sprawę w zalążku, nie zbyt się do tego kwapiłeś. Kończąc, FLC nie rośnie na drzewach, jest to waluta premium w dużej mierze którą kupujesz za prawdziwe pieniądze i przez sam szacunek do gracza należałoby to załatwić polubownie, bez konieczności pisania skarg i robienia zamętu, lecz najwidoczniej przez brak dojrzałości z twojej strony, tu musiało to trafić. 2 1 3
Administrator Beezy Napisano 8 Września 2025 Administrator Napisano 8 Września 2025 Od naszych graczy oczekujemy wzajemnego szacunku i uczciwości. Za brak wykazywania obu tych cech nie mogę Cię bezpośrednio ukarać, jednakże: @XeoNer masz 72 godziny, aby dokonać zwrotu brakujących środków/FLC lub całkowitego cofnięcia transakcji z graczem @ENIOxD. W przeciwnym wypadku zostaniesz zbanowany za przyjęcie majątku. 1 2 3
ENIOxD Napisano 8 Września 2025 Autor Napisano 8 Września 2025 Gracz oddał 4000 FLC, wyrównując przy tym dług. Skargę można zamknąć.
Rekomendowane odpowiedzi