Sobik321 Napisano 9 Sierpnia 2025 Napisano 9 Sierpnia 2025 Nick: Sobik321 Nick osoby nakładającej kare:MIssAnia Powód nałożenia kary: Liczne kary , brak poprawy. BMA Krótki opis sytuacji: po prostu robiłem głupie rzeczy i żle sie zachowywałem Dowody: BRAK Coś od siebie: elo elo ja dostałem perma bo miałem prace społeczne tylko w tym problem ze nie zdążyłem bo dostałem kolejnego bana i po prostu chciałbym sie dowiedzieć czy mam szanse aby wrócić na serwer , dziękuje pozdrawiam 1
Administrator NyKo Napisano 13 Sierpnia 2025 Administrator Napisano 13 Sierpnia 2025 Na swoim koncie posiadasz 4 kary za obrazę administracji, również miałeś bana na okres 30 dni po których twoje zachowanie nie uległo zmianie. Warto również wspomnieć o niezliczonej liczbie kar za utrudnianie gry, taranowanie oraz odwalanie pojazdem. Nie potrzebujemy takich osób na naszym serwerze. 1
Rekomendowane odpowiedzi