Skocz do zawartości

UB MisiekMikke


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: MisiekMikke

Nick osoby nakładającej kare: WirluS

Powód nałożenia kary: Pseudo handel majątkiem 

Krótki opis sytuacji: Opis sytuacji byl taki ze kupilem XA i po 2 dniach dowiedzialem sie ze niby kupiłem za pln IRL to xa wiec dla mnie to troche smieszne ze nawet zaden dowód nie został mi przedstawiony a nie powiem odczekałem pare dobrych lat  

Dowody: brak

Coś od siebie:  Chciałbym wrócic i pograć sobie jak za dobrych starych czasów i dla mnie jest troche chore ze nie ma zadnych dowodów ze kupilem za PLN i niektorzy chca mi odrazu Wipe konta robić Itp. Pozdrawiam MisiekMikke

  • Administrator
Napisano

Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:

  • wipe konta (pozostaje tylko FLC)
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne 10k na pizzaboy'u przez miesiąc

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

  • Administrator
Napisano

Konto wyzerowane, prace społeczne nałożone.

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...