Fanatic_xway1 Napisano 16 Lipca 2025 Napisano 16 Lipca 2025 Nick: Scoutt_ Nick osoby nakładającej kare: - Powód nałożenia kary: - Krótki opis sytuacji: dostałem bana na dc dawno temu Dowody: Coś od siebie: nie pamiętam co wysłałem
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 16 Lipca 2025 Junior Administrator Napisano 16 Lipca 2025 Ban był za naruszenie zasad serwera Jeśli było to dawno, to mam nadzieję że ten przez ten czas zasady są ci już znane i będziesz je przestrzegał Ban zdjęty 1
Rekomendowane odpowiedzi