HuanPablito Napisano 29 Maja 2025 Napisano 29 Maja 2025 Nick: HuanPablito Nick osoby nakładającej kare: Niestety nie mam pojęcia Powód nałożenia kary: Niepotrzebnie odpaliłem się i byłem strasznie niemiły, łamiąc tym kilka punktów regulaminu discordowego. Krótki opis sytuacji: Jak wyżej, po otrzymaniu bana niestety uległem swojej złości i poddałem się emocjom. Dowody: - Coś od siebie: Ze względu na powrót na serwerze, chciałbym również mieć możliwość udzielania się na serwerowym discordzie i zapewnić, że więcej takich sytuacji nie będzie 😎 2 1 2
Administrator Beezy Napisano 30 Maja 2025 Administrator Napisano 30 Maja 2025 Na ten moment apelację odrzucam. 2
Rekomendowane odpowiedzi