Skocz do zawartości

pancernytroll ukarany przez MissAnia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: pancernytroll

Nick osoby nakładającej kare:MissAnia

Powód nałożenia kary: VDM

Krótki opis sytuacji: jechałem ze znajomym na przecho i chciałem schować auto nagle nie wiem jak ale niby taranowałem gościa  którego nie widziałem

Dowody: 

 

Coś od siebie: a po co i tak pewnie nic sie z tym nie stanie tylko zostanie zamknięta bo po co 

Edytowane przez pancernytroll
  • Jestem za 8
  • pancernytroll zmienił tytuł na pancernytroll ukarany przez MissAnia
Napisano

Proszę mój POV sytuacji: https://streamable.com/stqdlt

Jak widać na załączonym klipie, czekałam prawie 20 sekund z nadaniem kary, z nadzieją, że przeprosisz @Marias, jednakże jedyne co się pojawiło na czacie to Twój kolega, który zaczął Cię tłumaczyć, jednocześnie przyznając się do tego, że byłeś świadomy tego co zrobiłeś. 

P.S. kolega później fajną wiadomość do mnie wysłał, przemyślcie jeszcze raz co napisaliście i co robicie. Bycie miłym nic nie kosztuje.

 ogarniemyto.thumb.png.a9e12b296d838955836795a983b55f54.png

40 minut temu, pancernytroll napisał:

Coś od siebie: a po co i tak pewnie nic sie z tym nie stanie tylko zostanie zamknięta bo po co 

Apelację zostawiam otwartą, jeżeli ktoś z inny Ekipy stwierdzi, że karę należy usunąć, zostawiam wolną rękę.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Napisano (edytowane)

Elo, zostałem wspomniany więc się wypowiem. Ale i tak pewnie wlecą punkciki na forum

Jedna osoba czekała 20 sekund żeby nadać karę
Druga po 10 sekundach zorientowała się co się wydarzyło gdy pojawił się gracz i auto
Trzecia osoba po 15 sekundach poinformowała
image.png.00f07996a1bf724cbadaf398f2eef7c2.png

Jeżeli pojawił się błąd po stronie serwera bo skąd miał wiedzieć że ktoś tam stoi nie widząc, to trzeba od razu wrzucać najostrzejszą karę a nie wystarczy warn lub zwykła wiadomość?

Poza tym w momencie kiedy potrącony napisał "dzk" to w tym samym momencie wleciał warn - pancerny nie miał już kiedy napisać nawet głupie sry. A wiadomo jak działa synchronizacja na flu - u jednego ktoś zostanie potrącony, u drugiego nie. Nie miał pewności, czy go faktycznie potrącił.

A wiadomość była żartem tak samo jak i kara, która została nałożona.

Chciałbym jeszcze omówić definicje VDM czyli Vehicle Deathmatch
Co to jest VDM? Jest to używanie pojazdu jako broni.
Przykład? Celowe wjeżdżanie w innych graczy aby ich zabić lub zranić.
Czy tutaj było to celowe, jeżeli go nie widział? 

Na koniec pytanie do mojego ulubionego kolegi czyli ChatuGPT.
image.png.c1e80b272b9711fe351e332bcacff84a.png

Oczywiście, że AI nie zawsze ma rację ale w tym wypadku chyba zaliczyliśmy wszystkie punkty dotyczące braku VDM.

-Naprawdę go nie widział (co widać na nagraniu)
-Nie zrobił tego celowo ani z zamiarem agresji.
-Zareagowaliśmy odpowiednio - od razu padła wiadomość do moderatorki która stała obok, że kierowca go nie widział.

Jaki wniosek?
Tutaj nie powinna być kara za VDM a co najwyżej ostrzeżenie za taranowanie lub nieodpowiednią jazdę bo przejechał po chodniku.

Co prawda kara już minęła ale chciałem jeszcze coś dodać od siebie.

Edytowane przez majczi
Dodanie pare zdań na koniec.
  • Like 4
  • Junior Administrator
Napisano

Kara minęła

Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...