Klari Napisano 20 Maja 2025 Napisano 20 Maja 2025 Data i godzina zdarzenia: 20.05.2025 18:30 Nick oskarżającego: Klari Nick oskarżonego: Norec Powód napisania skargi: Bugowanie dm będąc zakutym i zabicie w taki sposób dwóch funkcjonariuszy. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 2
norec Napisano 20 Maja 2025 Napisano 20 Maja 2025 z mojej strony trochę to inaczej wyglądało , mama słabego neta u mnie wyglądało to tak jakby tamten funkcjonariusz próbował mnie zakuć ale anulowało to i mogłem strzelać , z mojej perspektywy nie wyglądało to jak na nagraniu pozdrawiam
Klari Napisano 20 Maja 2025 Autor Napisano 20 Maja 2025 (edytowane) Wyjaśniłem sprawę z graczem i proszę o brak kary. Niestety nie mogę usunać skargi :( Edytowane 20 Maja 2025 przez Klari 3
MissAnia Napisano 20 Maja 2025 Napisano 20 Maja 2025 1 godzinę temu, Klari napisał: Wyjaśniłem sprawę z graczem i proszę o brak kary. Niestety nie mogę usunać skargi :( Zamykam i przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi