Skocz do zawartości

Skarga na Norec


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 20.05.2025 18:30

Nick oskarżającego: Klari

Nick oskarżonego: Norec

Powód napisania skargi: Bugowanie dm będąc zakutym i zabicie w taki sposób dwóch funkcjonariuszy.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

 

  • Jestem za 2
Napisano

z mojej strony trochę to inaczej wyglądało , mama słabego neta 

u mnie wyglądało to tak jakby tamten funkcjonariusz próbował mnie zakuć ale anulowało to i mogłem strzelać , z mojej perspektywy nie wyglądało to jak na nagraniu

pozdrawiam

Napisano (edytowane)

Wyjaśniłem sprawę z graczem i proszę o brak kary. Niestety nie mogę usunać skargi :(

Edytowane przez Klari
  • Like 3
Napisano
1 godzinę temu, Klari napisał:

Wyjaśniłem sprawę z graczem i proszę o brak kary. Niestety nie mogę usunać skargi :(

Zamykam i przenoszę do archiwum. 

  • Like 1
  • MissAnia zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...