KIEROXPOMPA Napisano 24 Czerwca 2019 Napisano 24 Czerwca 2019 Nick: KIEROXPOMPA Nick osoby nakładającej kare: Payro Powód nałożenia kary: Celowy taran Krótki opis sytuacji: Jechałem pod prąd i z zakrętu wyjechał payro i na czołówkę wjechałem z nim Dowody: nie mam Coś od siebie: Sorry że w ciebie walnąłem ale to nie było celowe i następnym razem się takie coś nie powtórzy
Developer/owner proklin Napisano 28 Czerwca 2019 Developer/owner Napisano 28 Czerwca 2019 Kara słuszna i nie jest to opcja podlegająca negocjacji, zwłaszcza, że sam się przyznałeś, że to zrobiłeś. Gdybyś dostał karę z jakimś wielkim terminem lub niesłusznie moglibyśmy tutaj rozpatrzeć to drugi raz, w tym przypadku post nie ma sensu. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi