HoTSushi Napisano 15 Maja 2025 Napisano 15 Maja 2025 (edytowane) Nick: HoTSushi Nick osoby nakładającej kare: Nie pamiętam Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: Obraziłem Proklina pod namowa kolegów . Dowody: brak Sprawa już ma 3 lata i mam prośbę o odbanowanie, gdyż chciałbym sobie pograć po takim długim czasie, poprawiłem się i już nie będę robić takich głupich akcji! Edytowane 15 Maja 2025 przez HoTSushi
Administrator NyKo Napisano 18 Maja 2025 Administrator Napisano 18 Maja 2025 Nawet nie rozpocząłeś nałożonych na Ciebie prac społecznych. Nie zostaniesz odbanowany.
Rekomendowane odpowiedzi