Skocz do zawartości

Ban 30-08-2022


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: HoTSushi

Nick osoby nakładającej kare: Nie pamiętam

Powód nałożenia kary: Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: Obraziłem Proklina pod namowa kolegów . 

Dowody: brak

Sprawa już ma 3 lata i mam prośbę o odbanowanie, gdyż chciałbym sobie pograć po takim długim czasie, poprawiłem się i już nie będę robić takich głupich akcji!

 

 

Edytowane przez HoTSushi
  • Administrator
Napisano

Nawet nie rozpocząłeś nałożonych na Ciebie prac społecznych. Nie zostaniesz odbanowany.

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...