lisu37 Napisano 8 Maja 2025 Napisano 8 Maja 2025 Nick: lisu37 Nick osoby nakładającej kare: @Guziol542 Powód nałożenia kary: List gończy II stopnia ( 1 kara ) Krótki opis sytuacji: Przy wielokrotnych moich aresztowaniach robiłem reconnecty. Dowody: Brak. Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuację, Wróciłem na serwer po 4 latach, i nie douczyłem się regulaminu . Bardzo przepraszam wszystkich PD za moje czyny, obiecuję że zaistniała sytuacja się więcej nie powtórzy, oraz obiecuję moją poprawe ponieważ bardzo mi zależy na grze na waszym serwerze. Pozdrawiam
Administrator Beezy Napisano 11 Maja 2025 Administrator Napisano 11 Maja 2025 Kara jest krótka, odczekasz ją do końca. 1
Rekomendowane odpowiedzi