Skocz do zawartości

SZLIF ukarany przez undefined


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: SZLIF

Nick osoby nakładającej kare: undefined

Powód nałożenia kary: Przyjmowanie majątku

Krótki opis sytuacji: Wieczorem w poniedziałek (05.05.2025) kolega @skubi2005 powiedział mi że znalazła się osoba z autem na sprzedaż którego szukam, dokładniej Furia. Podjechałem i chciałem kupić auto w normalnych pieniądzach i o takich rozmawialiśmy na początku, czyli ok. 200 tysięcy za stock. @Mrkazik99 który sprzedawał auta stwierdził że nie chce już dużo więcej grać na serwerze, dlatego postanowił sprzedać mi samochód za 150k z tuningiem. Auto miało dużo więcej demontu, dokładniej ok. 450 tysięcy, a samo w sobie auto można od gracza kupić już za ok. 200 tysięcy. Bez większego zastanowienia kupiłem samochód bo mimo wszystko była to bardzo dobra oferta.

Dowody: image.png?ex=681bc1bf&is=681a703f&hm=b41f30564c73b638361d0a86f2e2dfeef90e00f6d9f868a76aa528da19839215&=

Coś od siebie: Przepraszam za całą sytuacje. Pod wpływem emocji nie zastanawiałem się czy może to się tak skończyć. Bardzo proszę o drugą szanse i możliwość dalszej gry na serwerze, a w przyszłości będę się starał na ile mogę by znowu nie popełnić takiego błędu i będę się dwa razy zastanawiał przed takimi decyzjami.

  • Administrator
Napisano

Po konsultacjach wspólnie doszliśmy do wniosku, że możemy dać Ci drugą szansę jedynie po spełnieniu poniższych warunków:

  • wipe konta (pozostaje tylko FLC)
  • status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
  • blokada handlu na miesiąc
  • prace społeczne 10k na pizzaboy'u przez miesiąc

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Napisano

Ponownie, przepraszam za swój błąd. Nie byłem świadomy że łamię regulamin. Bardzo proszę o zmianę kary na taką gdzie nie zostanie wykonany wipe konta, o ile to możliwe. Chciałbym utrzymać swój majątek, ponieważ poświęciłem na niego (przynajmniej dla mnie) dużo czasu. Gdybym wiedział, to bym nie ryzykował utraty majątku tylko dla auta. Oczywiście mogę oddać bądź pozbyć się auta (jakkolwiek to by miało wyglądać) oraz przyjmę na siebie "oszusta" na dłuższy czas i większą ilość prac społecznych.
Obiecuję, że będzie to dla mnie nauczka i że nigdy więcej z mojej strony nie powtórzy się taka sytuacja.

  • Haha 3
  • Jestem za 1
  • Administrator
Napisano

Zamykam z powodu braku akceptacji warunków. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...