Skocz do zawartości

MrThePat ukarany przez Velty


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: @MrThePat

Nick osoby nakładającej kare: @VeltY.

Powód nałożenia kary: Ciagły taran, odwalanie

Krótki opis sytuacji: Gramy sobie 4fun na serwerze, gadamy na tsie i się bawimy, a tu wpada Velty z kijem w tylnej części ciała i mi daje nagle prawko na 48h. I to jeszcze na wszystkie kategorie. 

@Hawryś Miałeś coś przeciwko temu taranowaniu?

Dowody: 20190624102953_1.jpg

Coś od siebie: Bardzo przepraszam, ale nikomu z randomów nie robiłem krzywdy i im nie przeszkadzamy, a my się bawimy i się taranujemy dla śmiechu. Nikomu z randomów krzywdy nie zrobiłem. ;)

Edytowane przez MrThePat
  • Like 2
  • Sad 2
Napisano

Nie miałem nic przeciwko, to gra 4fun i nie można się tak spinać, nikomu poza małym gronem nic się nie działo a najważniejsze ze osoby postronne tez nie ucierpiały... To jak wczoraj sytuacja z Haskim o 23.30 zabrał mi prawko na 12h... ;/ 

  • Like 1
Napisano

Dostałem już wcześniej raporta od gracza, którego taranujesz. Wtedy stwierdziłem, że ci odpuszczę, ale potem z ciekawości znowu poszedłem sobie ciebie pooglądać i taranowałeś Hawrysia podczas gdy pracował na holowniku. Patrząc na treść tej apelacji, twoją postawę oraz ten pseudo dowód, który pokazuje tylko, że ci karę nadałem muszę odrzucić tą apelację.

Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • VeltY. zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...