mehow Napisano 3 Maja 2025 Napisano 3 Maja 2025 Nick: mehow Nick osoby nakładającej kare: Guziol542 Powód nałożenia kary: Multikonta Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za posiadanie multikonta. Nic dodać nic ująć, przyznaję się do winy. Dowody: Brak. Coś od siebie: Chciałbym wrócić na serwer, tym razem na jednym koncie :) 2 1
Administrator NyKo Napisano 28 Maja 2025 Administrator Napisano 28 Maja 2025 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: - status OSZUST na 6 miesięcy - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy - blokada handlu na 6 miesięcy - prace społeczne 600k na dostawcy owoców przez 6 miesięcy System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Administrator NyKo Napisano 1 Czerwca 2025 Administrator Napisano 1 Czerwca 2025 Ban zdjęty, oszust nałożony
Rekomendowane odpowiedzi