PolskiKamien Napisano 21 Czerwca 2019 Napisano 21 Czerwca 2019 (edytowane) zainstalowałem na nowo systemix windy 10 i niestety spotkał mnie taki przykry przypadek że nie mogę dołączyć do was na serwer (do innych chyba też [ nie sprawdzałem] ) wyłączenie zapory oraz defendera nic nie dało :c jakieś pomysły? odpalenie rage przez "ragemp_v" nic nie daje, również przeinstalowywałem gre z dysku D na dysk C i niestety nic to nie dało. liczę na pomoc, nie wiem już co robić. Edytowane 22 Czerwca 2019 przez PolskiKamien
PolskiKamien Napisano 21 Czerwca 2019 Autor Napisano 21 Czerwca 2019 specek pc chyba nie muszę podawać bo ciągnie na spokojnie online w ok 80-90fps
PolskiKamien Napisano 28 Czerwca 2019 Autor Napisano 28 Czerwca 2019 (edytowane) zamykam Edytowane 8 Lipca 2019 przez PolskiKamien
Cpun Napisano 23 Marca 2020 Napisano 23 Marca 2020 Zamknąłeś temat, czyli chyba rozwiązałeś problem. Powiesz mi jak go naprawić? mam to samo, i wiele innych użytkowników
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi