Skocz do zawartości

rage mp cant join server (Problem)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

zainstalowałem na nowo systemix windy 10 i niestety spotkał mnie taki przykry przypadek że nie mogę dołączyć do was na serwer (do innych chyba też [ nie sprawdzałem] ) 
wyłączenie zapory oraz defendera nic nie dało :c jakieś pomysły? 
odpalenie rage przez "ragemp_v" nic nie daje, również przeinstalowywałem gre z dysku D na dysk C i niestety nic to nie dało. 

liczę na pomoc, nie wiem już co robić.

 

Edytowane przez PolskiKamien
Napisano

specek pc chyba nie muszę podawać bo ciągnie na spokojnie online w ok 80-90fps

Napisano (edytowane)

zamykam

 

Edytowane przez PolskiKamien
  • 8 miesięcy temu...
Napisano

Zamknąłeś temat, czyli chyba rozwiązałeś problem. Powiesz mi jak go naprawić? mam to samo, i wiele innych użytkowników

  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...