Skocz do zawartości

Legend ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Legend

Nick osoby nakładającej kare: proklin

Powód nałożenia kary:  multikonta

Krótki opis sytuacji: Miałem multikonta wiec dostałem bana, teraz bardzo tego żałuje ze miałem te multikont.

Dowody: 

Coś od siebie: chciałbym ub na tym serwie bo to fajny serwerek i lepszego nie ma.Moge nawet dostac range oszust na 2 miesiace z blokada handlu na miesiac i prace społeczne.

Przepraszam bardzo i naprawde żałuje tego czyu.

Edytowane przez Legend
  • Like 2
  • Haha 2
  • Developer/owner
Napisano

@Legend Tymi multikontami świadomie działałeś na szkodę gospodarki serwera. Jedyne co mogę Ci teraz zaoferować to zerowanie tego konta (usunięcie zarówno majątku jak i wszystkich poziomów, uprawnień itp. - zaczynasz całkowicie od nowa), usunięcie wszystkich multikont i brak możliwości apelacji w podobnych sytuacjach w przyszłości.

  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Apelacja odrzucona z powodu braku zainteresowania.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...