Skocz do zawartości

fizuss


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

25.03.2025 godz 20:51

 

.dwayn.

@Fizuss
 

nie poprawne zatrzymanie, jako obywatel los santos mam prawo zrobic zatrzymanie obywatelskie lecz policjant nie wiem czy miał gorszy dzien czy co postanowił ze mnie aresztuje gdzie moje zatrzymanie bylo poprawne bo pan @Fizuss złamał prawo przejezdzajac na czerwonym ja grzecnie podeszłem (nie zodałem za to zadnych pieniendzy ani nic tylko zwykłe 10 pompek) gdzie @erazerek który miał tak samo właczone znaczek rp nie zatrzymał mnie lecz juz pan fizuss tak gdzie majac wlacozny znaczek rp dana osoba moze podjac akcje rp taka została podjeta tak samo jak w irl np yellowbox twórca internetowy robił to samo i jest to legalne jak i w ameryce jak i w polsce 

 

Zrzut ekranu 2025-03-25 210546.png

Zrzut ekranu 2025-03-25 210532.png

Zrzut ekranu 2025-03-25 210554.png

  • Haha 3
  • Junior Administrator
Napisano (edytowane)

Dział do skarg na funkcjonariuszy LSPD znajduje się tutaj. 

Zamykam i przenoszę do archiwum. 

 

 

Edytowane przez Stasiowee
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...