Skocz do zawartości

Skarga na gracza @ImVladek!


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 20:37 20.03.2025

Nick oskarżającego: @vviksa

Nick oskarżonego: @ImVladek!

Powód napisania skargi: 
Zostałam niestety poddana fali wulgarnych i złośliwych wyzwisk. Chciałabym podkreślić, że nie zrobiłam niczego, co mogłoby sprowokować tą osobę do tej sytuacji. Osoba bez powodu zaczęła wypowiadać obraźliwe słowa kierowane w moją stronę. Jest mi przykro, że musiałam trafić na tak toksycznego gracza zwłaszcza gdy nie zrobiłam mu żadnej krzywdy. Chociaż też sama użyłam złych słów, co było reakcją mojej frustracji przez takie obraźliwe teksty, co nie zmienia faktu, że nie zasługiwałam na takie zachowanie z jego strony.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Jestem za 4
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...