Skocz do zawartości

GRUHA6969PL Zbanowany przez Queen


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: GRUHA6969PL

Nick osoby nakładającej karę: queen

Powód nałożenia kary: Brak poprawy, liczne kary

Krótki opis sytuacji:
Napisałem na globalnym czacie „je**ć PiS” i za to dostałem bana.

Dowody: Brak

Coś od siebie: Chciałbym pograć że znajomymi i przepalić jurneja bo mi pordzewieje. Myślę że doczekałem wystarczająco długo jak na wagę czynów, Uważam że rok bana za coś takiego to zdecydowanie za długo.

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie apelacji

IMG_20250313_182240.thumb.jpg.c8e30b966644aca75c83d12474b8804a.jpg

Edytowane przez GRUHA6969PL
  • Jestem za 1
  • Queen zamknął i odblokował ten temat
  • Junior Administrator
Napisano (edytowane)

Zgodnie z odpowiedzią, którą otrzymałeś 16 lutego pod apelacją - karę odczekasz do końca.

Dodatkowo, za każdą kolejną apelację zostaniesz ukarany punktami na forum, co wiąże się z blokadą.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

Edytowane przez Stasiowee
  • Like 1
  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...