GRUHA6969PL Napisano 13 Marca 2025 Napisano 13 Marca 2025 (edytowane) Nick: GRUHA6969PL Nick osoby nakładającej karę: queen Powód nałożenia kary: Brak poprawy, liczne kary Krótki opis sytuacji: Napisałem na globalnym czacie „je**ć PiS” i za to dostałem bana. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym pograć że znajomymi i przepalić jurneja bo mi pordzewieje. Myślę że doczekałem wystarczająco długo jak na wagę czynów, Uważam że rok bana za coś takiego to zdecydowanie za długo. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie apelacji Edytowane 13 Marca 2025 przez GRUHA6969PL 1
Junior Administrator Stasiowee Napisano 13 Marca 2025 Junior Administrator Napisano 13 Marca 2025 (edytowane) Zgodnie z odpowiedzią, którą otrzymałeś 16 lutego pod apelacją - karę odczekasz do końca. Dodatkowo, za każdą kolejną apelację zostaniesz ukarany punktami na forum, co wiąże się z blokadą. Zamykam i przenoszę do archiwum. Edytowane 13 Marca 2025 przez Stasiowee 1
Rekomendowane odpowiedzi